Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vlknek volt már olyan hogy a...

Vlknek volt már olyan hogy a terhességi teszt pozitívat mutatott többször is, de az orvosnál kiderült, hogy nem terhes?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Csomó itteni válaszolónak, akik már 6. Dpo-n émelyegtek és láááttááák a teszten a 2. csíkot, amit amúgy senki más sem, negatívba rakva, rázoomolva sem...
2022. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez az oldal tele van - sajnos - ilyenekkel . Teljesen negativ tesztet pozitívnak lát a kisbabára vágyó nő, idő előtt tesztel, bebeszéli magának a tüneteket , ha normálisan próbálják ész érvekkel meggyőzni, akkor is mindenki más a hülye csak Ő nem, majd az orvosnál koppan egy nagyot . Nemrég volt itt egy nő, aki még az orvosnak sem hitt és még másik 2 dokit is felkeresett mire nagy nehezen elfogadta hogy tényleg nem terhes
2022. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pozitív tesztem, üres petezsák volt az ultrahangon.
2022. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg pozítiv a teszted, akkor pedig lehet, hogy elindult valami, de nem sikerült. Itt viszont tényleg nagyon ritka ez. Rá kellene írni a tesztekre, hogy idő után - mindenféle effekttel - ráközelítve - hátulját megvilágítva - élőbe jobban látszik nem számít pozítivnak. Sok csalódástól kimélné meg ezeket a nőket.
2022. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez fixen pozitív.

Viszont félek. Mivan ha elveszítem, ha nem is vagyok az. Már beleéltem magam és ezek nekem nagy félelmek.

Pl a 3as is írja, hogy üres volt a petezsák... Sírni tudnék őszintén szólva.


Egyébként akkor ott más volt a baj nem 3as? Mert olvastam (nem akartam részletesen beleolvasni, mert már az elején megijedtem) hogy a tesztek hcg szintet mutatnak és hogy egyes betegségeknél ez a szint ugyanúgy megnövekedik.

2022. júl. 12. 10:30
 6/11 A kérdező kommentje:
Még nem voltam orvosnál, csak nagyon félek, ezért merült fel a kérdés.
2022. júl. 12. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt más baj, elindult a terhesség, de aztán nem fejlődött ki. Nem mondom, hogy nem borultam ki, de inkább ez történjen, minthogy később legyen probléma.


Amíg nem látsz szívhangot, addig ne éld bele magad, próbáld meg erre a 2 hétre elterelni a gondolataid amennyire csak tudod

2022. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Lesz még elég félnivaló, ne idegesítsd már magad (meg minket sem) Ha elmenne az embrió, akkor valószínű gond volt vele, nem kell sajnálni. Se beleélni magad, se előre siratni, egyiket sem szabad.
2022. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon rossz hozzáállás, kérdező. Ezt nem bántásból írom, de később ez csak rosszabb lesz, mindig lesz valamiért aggódni, és így tönkreteszi majd az idegeidet a terhesség
2022. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező ,

Kicsit próbáld meg máshogy felépíteni ezt a várakozók időszakot , mint félelemmel. Van egy pozi teszted , majd várj egy ultrahangot egy kis foltocskával ( ne félelemmel ) , majd várd a szívhangot , majd a genetikai szűrések eredményét.. nagyon hosszú 40 hét lesz ha már most ennyire félsz. Erre sajnos nincs befolyásunk, max ártani tudunk a folyamatos stresszel és félelemmel. Ha elmegy a magzat, akkor időben búcsút vehetsz tőle és nem szenved. Én minden egyes betöltött hetet örömnek élek meg, sőt kicsit ünneplem is mindig :) ( 3. Trimeszterben vagyok ) Hiszek abban hogy elég erős tud lenni a kisfiam és én is meg tudom teremteni azt a belsőleg is szeretetteljes légkört, amiben növögethet és büszke vagyok magunkra épp hol tartunk . Ha lett volna korábban baja és elvesztem , megvisel de tudom hogy a természet sajnos így működik és nem tehetek ellene mint elfogadom és örülök hogy az a picike lét nem fájdalmas neki abban az esetben.

Szurkolok hogy örömteli utad legyen a pozitív tesztet követően.

2022. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!