Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt jóval előbb kimutatta,...

A teszt jóval előbb kimutatta, mint vártam, a második teszten meg erősebb a T vonal, mint a C. A páromnak van ikertestvére. Lehet, hogy ikreket várok?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! minden lehetséges. Azt én is olvastam, hogy ikrek esetében magasabb a hcg hormon mennyisége. Az én álmaimban is ikrek szerepelnek, de nálunk a családban nem fordult elő ikerszülés eddig még.
2008. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Az,h a párodnak van ikertestvére semmit nem jelent.Anyai ágon kell lennie ikerterhességnek,hiszen ez tényleg csak a nőn múlik.

Biztosat csak az UH tud mondani.Lehet,h előző honap végén fogant meg,korábban volt peteérésed stb...sok oka lehet a magas HcGnek.

2008. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Szia...egyetertek az elottem szoloval...az ikrek anyai agon oroklodnek...nincs koze a papanak:-)

En is iker vagyok..tudom mit beszelek, megerdeklodtem mar mindent:-)

Jo babavarast:-)

2008. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy anyai ágon öröklődnek esély megvan rá. A nővéreméknél a férjének van ikertestvére, nálunk még nem fordult elő ikerteresség, és ikreik lettek. :)
2008. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Üzenem a 2-ik és a 3-ik válaszolónak,hogy nem jól tudják!A papám ikrek volt,és neki is iker gyermekei születtek!Hát ennyit az anyai ágról.Megvan az esélyed az ikrekre,én is ettől féltem,de nekem csak egy lesz.Gratula a babóhoz!

13 hetes kismami

2008. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!