Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán tesztelők! Milyen volt...

Korán tesztelők! Milyen volt 8-9. dpo-n a tesztetek ami később egyértelmű pozitív lett?

Figyelt kérdés
Én látok rajta egy halvány második vonalat,negtivnal nem volt ilyen az egyértelműen hómező volt.
2022. aug. 3. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Okosabb akkor leszel ha holnap reggel csinálsz megint egyet és ha erősödik van remény!

ez nálam negatív!

Mennyi idő alatt láttad?

A vicces az ,hogy volt olyan már pisilés elött is volt valami csík a predin🤣

2022. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
3 perc alatt megjelent, igen mindenképp csinálok két nap múlva, ha erősödik egyértelmű lesz.
2022. aug. 3. 09:46
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem ennél erősebből sem lett baba. De most volt itt valaki akinek sikerült kb ilyenből. Ha erősödik a kövin már látványos lesz. Ha az is ilyen, akkor nincs elindult terhesség. Azért azt hozzátenném, hogy predi túl érzékeny, majd akkor lehet hátradőlni, ha nem jön meg a havi.
2022. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Full negatív volt. Az első tesztem amit megvettem Predictor volt és gondoltam a 9. dpon megcsinálom, biztos jó lesz. Hát az eredmény egyértelmű volt, csak nem olyan, amit reméltem.

De azért nem adtam fel, 3 nap múlva ismételtem és azon is csak halvány volt a második csík.


Második babával már nem teszteltem ennyire korán, egy nappal csak előrehúztam 11. dpora, ott viszont nem volt egyértelmű, hogy tényleg ott a csík, vagy csak beképzelem. Ott is terhes voltam, 2 nappal később már volt egyértelmű halvány tesztem.

2022. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Holnap után ismétlek én is, aztán majd kiderül, ezt még negatívnak veszem hiszen ez semmit nem jelent.
2022. aug. 3. 21:01
 16/18 anonim ***** válasza:
2022. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Másik terhességnél, [link]

dpo 9

2022. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2022. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!