Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy most összejött a baba?

Lehet hogy most összejött a baba?

Figyelt kérdés

Május elsején volt missed ab műtétem, utána el is kezdtünk próbálkozni.

Most augusztusban is rajta vagyunk a dolgon, de a lényeg, hogy mielőtt megjönne nálam már másfél héttel erős pms tüneteim vannak. 4 nap múlva kellene jönnie, de semmi előjele nincsen, nem érzem.

Van esély ez alapján a babára?



2022. aug. 26. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
🤷🤷🤷🤷🤷🤷
2022. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Belenézek a kristálygömbömbe..nem lehet tudni. A nemvárt napján kell tesztelni, akkor már ki kéne neki mutatni.
2022. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
A predictor early már holnap reggel mutatná
2022. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem igazán értem ezt a kiírást.

Mármint ilyen dolgokon én is keresztül mentem, de senki sem fogja tudni neked megjósolni, mikor leszel terhes.

4 nap múlva elsőből tesztelj, és akkor okosabb leszel. Előtte felesleges, mert a kémiaira is bereagál a teszt, akármit is ígér a papírja.

2022. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan hónap hogy semmi pms nem volt, de ugyanúgy megjött. A 3-as válaszolót nem tudom miért pontozták le, nekem ugyanolyan erős volt a két csík a predictor teszten 3 nappal menzesz előtt.. Egyéb esetben soha nem volt pozitív.
2022. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,

Nekem is az volt furcsa hogy nem volt semmi pms tünet, pedig máskor mindig volt már nekem is kb egy héttel előtte.

Aztán kiváncsi voltam így teszteltem, nemvárt előtt 2 nappal full hómező lett a teszt… elkeseredtem.

Majd 2 napos késésnél bizakodva teszteltem, hogy “hátha” és hát nagy örömünkre leugrós pozi lett 😍

Tehát nem azt mondom hogy te is terhes vagy de van rá esély!:)

2022. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2022. aug. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!