Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények a Dm-ben kapható...

Vélemények a Dm-ben kapható Intimed terhességi tesztcsíkról? Megbízható? (A dobozán kamillavirág van, és világoskék-fehér színű a doboz)

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem, a Dm-ben kapható tesztcsíkok nem megbízhatóak, mind hamisítvány...


Komolyra fordítva a szót, az összes féle terhességi teszt a vizeletben lévő HCG mennyiségét méri. A legolcsóbb éppúgy, mint a legdrágább. Csak akkor lesz pozitív, ha határértéken felüli a vizeletedben a HCG terhességi hormon.


Jó babásodást!

2010. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek az előttem szólóval!


Plusz: minden nőt szervezet más, minden nő más tesztre esküszik. Egyszer volt itt egy kérdés hogy ki melyik tesztet javasolja, hát volt már 27 válasz és kb. 12 különböző teszt lett felsorolva...mindenki másre esküdözött, amire az egyik nő ízt írta hogy neki az tökéletes volt, a másik írt hogy na őt pont az tévesztette meg, stb.

Amivel én teszteltem (Corax) maximálisan meg voltam elégedve, mégis volt aki rákontrázott hogy az rossz mert őt átverte. Szóval ahány szervezet....annyi tesztelés :)

2010. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pozitív teszt nem feltétlenül jelent babát, ezt ma már egyre többen tapasztalják, köztük én is. 3! pozitív tesztem volt eddig úgy, hogy meg sem repedt a tüszőm (mint utólag kiderült). Szóval csak óvatosan a korai örömmel, és ezt nem irigységből mondom, hanem mert tudom, milyen csalódni.

2010. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Nem akarok babát :(

2010. szept. 25. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
És pozitívat teszteltél?
2010. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
NEGATÍÍV :)))))))))))))
2010. okt. 8. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!