Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az a bizonyos szaradsi csik ?

Ez az a bizonyos szaradsi csik ?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 9. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2022. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Omm.. Nekem szárazon órák után sem lett ilyen soha! (ha nem voltam terhes)

Szerintem ismételd újra reggelibol holnap és próbáld ennyire ne elaztatni, sztem nem véletlenül jött ki..

2022. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben orulnek ha baba lenne
2022. szept. 9. 08:40
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Szuper, megint valaki, aki feltesz egy kérdést, és csak a neki tetsző válaszra koncentrál, a többit ignorálja.

Akkor mi értelme kérdést kiírni?


Igen, eláztatott tesztek száradási csíkkal. Volt nekem is, aztán megtanultam tesztet használni 2.alkalommal. Nem, ez nem terhesség.

2022. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A száradási csík a nevéből adódik... száradás után lesz rajta. 30 perc után minden teszt érvénytelen, addigra szárad meg teljesen a teszt. Normálisan értékelhető teszt 10 percen belül számít.


Én rengeteget tesztelek, az alapján pedig a nagyon halvány csíkok száradás után úgymond jobban látszanak. Ha IDŐN BELÜL is láttad a csíkokat, akkor lehet még belőle valami. 3 teszten is van valami nálad így azért még bármi lehet. Viszont nagyon korán tesztelhettél, így ezt nyugodtan vedd negatívnak. Az ilyen valamikből terhesség esetén két nap múlva már szép csíkocska lesz, ha nem vagy terhes, ugyan ilyen talán csík lesz rajta. Ilyenkor érdemes egy facelle tesztet megpróbálni, mert, ha egy ilyen vacak teszten valós a csík, akkor a facellen egyértelmű halványka lesz.


Egy halvány pozi teszt egyébként mindig totál egyértelmű. Ez inkább a negatív felé hajlik, de drukkolok, hogy jól alakuljon.

2022. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4es melyik kérdésre nem reagáltam?

5os ez kb ahogy szaradtak úgy jött ki vagy látszott jobban azért gondolom száradási csík

2022. szept. 9. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nyitja meg a linket
2022. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem száradási...
2022. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!