Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatja ki a teszt...

Fideszes kérdése:

Mikor mutatja ki a teszt legkorábban?

Figyelt kérdés

Szeptember 25-én belém élvezett a párom. Olyan dél körül. Ha tesztelek, mikor mutatja az igazságot a legkorábban?

Elvileg nem szabadna hogy terhes legyek, mert védekezek egy módszerrel, ami erre van, de tiszta ideg vagyok azóta. Soha senki nem élvezett még belém.

Szombat vagy vasárnap reggel egy predictor earlynek már hihetek? Ez a terv.



2022. okt. 5. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ovu: szeptember 21 én volt tojásfehérje nyákom és 25 én történt a beleélvezés, de én nem tudom mikor ovuláltam pontosan. Azóta csináltam egy ciklus.hu-t ami azt mutatja hogy ebben a hónapban már nem lesz ovum mert már lement.
2022. okt. 5. 09:41
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Most hétvégén már tesztelhetsz
2022. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

"Elvileg nem szabadna hogy terhes legyek, mert védekezek egy módszerrel, ami erre van"


Ha a srác nem húzott gumit, te pedig nem fogamzásgátló tablettát szedsz vagy spirált használsz, akkor lehetsz terhes.

A bugyuta laikusok által istenített ostoba védekezési alternatívák helyett használjátok az orvosok által is 99.99% biztonságosra ítélt három legmegbízhatóbb fogamzásgátló módszer egyikét, ha nem akarsz azon görcsölni, hogy becsúszott-e a gyerek vagy sem.


Ami a kérdést illeti, tökmindegy, hogy mit mutat a ciklus.hu. Az egy alkalmazás, ami statisztika alapján számol és jelentősen kifelejti belőle az emberi test működési elvét, mint legnagyobb tényezőt. A legbiztosabb akkor lesz a teszt eredménye, ha a következő menstruációd esedékes első napján vagy, késés esetén tesztelsz. A terhesség pedig a pozitív tesztet követő orvosi vizsgálat után válik bizonyítottá.

2022. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Aktus után 13-14 nap mire mutat valamit de érzékeny 10-es tesztet használj pl predictor vagy facelle. Van aki már ilyen 10 -11 napon is halványat tesztel ,de azon a pár napon màr nemúlik semmi szerintem.
2022. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!