Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba van a dologba...

Szerintetek baba van a dologban? Régóta próbálkozunk hátha most összejött.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régóta próbálkozunk a párommal és már nagyon szeretnénk egy kisbabát. 4.ik napja van, hogy késik semmi tunetem egyenlőre nincsen igaz most elég sok stressz ér, gondoltam arra is hogy talán azért késhet, de ma elmentem és vettem egy clearblue tesztet délelőtt megcsináltam. Vártam kb 2 percet negatív volt bent hagytam a fürdőszobában le is mondtam róla, és kb 10-15 perc múlva ez várt engem. Olvastam, hogy ennyi idő után már nem érdemes mert hamis eredményt mutathat, de hátha van remeny. Nektek mi a véleményetek ? Orvoshoz kedden megyek de addig nem bírok magammal :))))


[link]



2022. okt. 15. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem látszik a kép.
2022. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Amugy ha 4 napja késik,az már olyan pozi kéne hogy legyen,hogy a szemed kinyomná.Orvoshoz miért mész.Semmit nem fog látni.
2022. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha 4 napja késik attól mert lehet késői fogantatás és azért is lehet, hogy halvány a pozitív ezt olvastam. A kép meg nekem látszik nem tudom neked miért nem :(
2022. okt. 15. 11:21
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy 10-15 perc után a második csík már száradási csík, ezért nem érdemes nézegetni az előírt idő után.

A Clearblue az egyik legérzékenyebb és legmegbízhatóbb teszt, 4 nap késéssel a határidőn belül vastag pozitívat mutatott volna.

Én mentem ilyen teszttel mint a tiéd, nagy boldogan orvoshoz, és nem sírom vissza azokat a perceket, amikor közölte, hogy semmit sem lát az ultrahangon... :(


Mindezek ellenére, szívből szorítok. Amíg nem jelentkezik a vérzés, addig van remény.

Sejtem mit érzel, nekünk is borzasztóan nehezen jött össze. Kitartást!

2022. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem értem meg, miért nem képes valaki 1 darabnál több tesztet venni/tartani otthon, ha már gyereket akar. És akkor az ilyen kérdéseket meg lehetne spórolni a 2. teszt által.
2022. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Még ha terhes lennél is iszonyú korai lenne egy hetes késésnél orvoshoz menni, mert akkor sem látna semmit.

Inkább újabb tesztet csinálj, orvoshoz meg a keddihez számítva két hét után is bőven elég, amennyiben pozitív.

2022. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

1.Időn túl nem számít a teszt.

2.Ha 4 napja késik akkor is kékebb volna a csík és ez nem kék hanem szürke legalábbis ahogy én látom.

3.Kedden teljesen feleslegesen mégy orvoshoz mert ennyi késés után még ha terhes is vagy sem fog az égadta világon semmit látni mert korai.

4.A helyedben én vennék még teszteket és nézegetném 2 naponta hogy mi történik.

Hidd el nem rosszból írom csak segítség gyanánt.

2022. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Nehéz megmondani. Lehet, hogy mivel időn túli, ez csak száradási csík. Lehet, hogy később volt ovud, és ez még rendes, időn belüli pozitív lesz pár nap múlva.

Az orvossal sem leszel sokkal okosabb, mert legfeljebb vastagabb méhnyálkahártyát lát majd. Amiből bármi lehet.

Reményre adhat okot, de ilyenkor még a kémiai terhesség is járszik.

2022. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Ne írjátok már neki, hogy milyen vastagnak kellene lennie a tesztnek, mert ez nem törvényszerű.


Az első babámnál már a nem várt napján erős pozitív tesztem volt, ugyanolyan volt a második csík, mint a kontrollcsík.


A második terhességemnél 2 nap késés után teszteltem, 10-eset csináltam reggel, és nem volt ott semmi, le is tettem róla, aztán pár perc után visszanéztem és ott volt a halvány csík.


Mikor 5+6 naposan mentem dokihoz (gyógyszer miatt), már szívpulzálás volt, tehát annyira később sem foganhatott, pláne, mert abban a hónapban csak a ciklus 13.napján voltunk együtt.


Csináltam másik tesztet, az is ugyanolyan gyenge lett. Utána már nem csinálgattam, de terhes voltam

2022. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igaz hogy tényleg időn túl a teszt nem megbízható de valahol reménykedem benne, főleg hogy még mindig nem jött meg és mint valami megszállott egyfolytában a tesztet nézem :))) Dokihoz amúgy is szerettem volna menni, minden fel évben megyek kontrol ilyenek szóval nem vesztek semmit de 2-3 nap múlva csinálok egy tesztet megint és majd hátha….:) aranyosak vagytok és az utolsó hozzászólónak meg köszönöm, ha neked is így volt remelem nekem is így lesz :)
2022. okt. 15. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!