Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kesett a menstruaciom kb 3 napot az elozo honapihoz kepest ezert csinaltam egy tesztet ami negativ lett. MINDIG!!vedekezunk a parommal de mint tudjuk nincs 100%os vedelem semmilyen vedekezesi modszernel sem. Az elejen lassan jott meg,kellett neki 1 nap mire normalisabban volt. Viszont piros szinu is volt egyebkent mint normal esetben,de Barnas szinu is,mint altalaban az utolso napokban szokott. Gondolok arra,hogy lehet a testem ugy fogta fel mintha mar tenyleg az utolso napokban jarnank hiszen ha az idot es a napokat nezzuk,valojaban kb tenyleg az utolsonak kellett volna lennie. Azert fura az egesz mert nekem mindig szokott fajni a hasam,most viszont kozel sem annyira mint ahogy szokott. Mar kezd mulni,de felek,hogy mi van ha..

20/L



2022. okt. 19. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megjött, védekeztetek, és negatív lett a teszted. Nem vagy terhes. A menstruáció nem egy kőbe vésett dolog, ami mindig ugyanolyan. A terhesség miatt biztosan nem kell aggódnod.
2022. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt felmerül benned a teherbeesés, nézz utána, hogyan történik a folyamat, illetve hogy mi történik ha terhes leszel. Ezek alapján mégis hogy gondolod? Te tartozol abba a 00000,1%-ba aki úgy hogy még el sem szakadt a gumi, teherbeestél, majd ismét a nagyon ritka esetek köze sorolva megjött a menstruaciod, és negatív a teszted, amire szinten borzasztó kevés esély lenne, mégha totál beléd élveznek akkor is. Nem értem hogy gondolod akkor de tényleg
2022. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2022. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött meg, pozitív lett a teszt, majd mégis megjött (kémiai)

Szóval nem gondolnám hogy te negatív tesztel, menzesszel terhes lennél..

2022. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szoktam gorcsolni, amikor megjon, viszont volt olyan honap is, hogy egyaltalan nem gorcsolt a hasam, szerintem ez normalis en inkabb Orultem neki, hogy nem kellett egesznap az agyban fekudnom hoemelkedessel.
2022. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!