Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak terhességre ?

Figyelt kérdés
Egy ideje már érzékenyebbek a melleim és másabb színű a mellbimbóm, ami enyhén váladékozik is, ahogyan a nemi szervem is. Gyakran szédülök és fáradékony is vagyok. Gyakori vizelési inger is kínoz, de ez a panasz régebb jelentkezett. Lassan 2 hete késik a menzeszem, de minden tesztem teljesen negatív.
2022. nov. 3. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha negatív a teszted nem vagy terhes. A váladékozó mell inkább hormon problémára utal, a hüvely váladék bármikor normális, ha nem fertőzés.

A többi dolgot nem is elemezném, nem minden dolog terhességi tünet, ami akár lehetne is az.

2022. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kerek 2 hetet késett. Tegnap jött meg egyszercsak a semmiből. Nagyon szeretnénk kisbabát, és az első késős napon hihetetlen boldogan teszteltem, majd lelombozódtam. Utána 1 hetes késésnél újra ugyanez, gondolván később fogant, vagy kevés a HCG hormon.

Majd még tegnap reggel is csináltam egyet, hogy na majd most, de semmi. Pár óra múlva megjött, de minden jel nélkül. Legyél türelmes, én is ráfeszültem onnantól, hogy késett, hogy na most tuti, de nem. Bármi bezavarhatott, ez teljesen normális. Nincs progi hiányod?

2022. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi lehet, de elég elkeserítő néha reménykedni.
2022. nov. 3. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Hat ha magas a prolaktin szinted (mell valadekozas) nem is fogsz teherbe esni amig ez nem oldodik meg.

A felfazasoddal is kezdeni kene valamit.


Tessek orvoshoz menni es nem azert, mert most terhes vagy, hanem azert; mert az szeretnel lenni,de ahhoz viszont rendbe kene tenni a dolgokat.

2022. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!