Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól húzta be az ovulációt?

Jól húzta be az ovulációt?

Figyelt kérdés

Szerintem még nem volt ovum.

Ma is nyúlós nyákot tapasztaltam és ez már az 5. Nap.

Kérhetek véleményt?


[link]



2022. dec. 3. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hàt ennyiből nem lehet tudni. Legalább 4 napig fent kellene lennie a hőnek…
2022. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint én nem jól értelmezem. A 36,1 miert magas, hiszen sokszor volt ennyi nekem ovu elott is?

Segítsetek kérlek.

2022. dec. 3. 12:33
 3/16 anonim ***** válasza:

Tuti jó a hőmètrőd?


Össze -vissza mér, nem??

2022. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát előfordul, hogy 2. dpo-n leesik a hő, de ha volt ovud, vissza kellene mennie a napokban az alapvonal fölé. Görbéből mindig csak utólag lehet következtetni.
2022. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen jó a hőmérőm. A 36,8 előtti este megittam egy kis bort. Lehet köze hozzá?
2022. dec. 3. 14:01
 6/16 anonim ***** válasza:
A bor nem befolyásolja az agyadban található hőközpontot. Szerintem felejtsd el ezt a hőgörbés baromságot. Sokan csinálják, de a többségnek nem segít. Inkább használj lh tesztet és ha késik akkor terhes tesztet. Én sose hőmérőztem, mert borzasztóan türelmetlen vagyok és úgyis elfelejtem olykor. Spontán teherbe estem 5 hónap alatt így.
2022. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem a hőmérőzéstől várom a teherbeesést. Csupán nem szeretnék havonta progeszteron szint mérésre menni, hogy lássuk volt-e ovulaciom.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2022. dec. 5. 09:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél 300 ezerért kifejezetten ilyen hőmérőzésre kifejlesztett hőmérőt! Ha ennyire szeretnéd követni, ennyire akarsz tizedekeb lovagolni, akkor ezzel talán sikerül. A pár ezer ftos hőmérők erre alkalmatlanok, gyakran félremérnek. Ha alacsony a progeszteron, akkor barnázol általában. Ezt pedig nem neked kell tudni, hanem az orvosodnak. Ha alacsony a progeszteron, akkor ad neked. És voala, ott a baba a pocakodban!
2022. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Gyogyszert szedtem, amit kb 10 hónapja hagytam abba. 6 hónapig anovulacios ciklusaim voltak, Mert 40-47 napra jött meg. Ekkor mentem endokrinologushoz, aki elkuldott vérvételre, 3. És 21. napira. Az a ciklusom pont rendben volt, így nogyogyasz szerint is rendben van, de egyszer van egyszer pedig nincs ovulaciom.

Azt gondolom hiába próbálkoznank a babával, ha egyszerűen a hormonjaim sincsenek teljesen rendben.

Koszonom a joszandeku válaszokat és a kioktatast is!

2022. dec. 5. 12:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt akkor sem neked kell tudnod. Az anovulációnak oka van. A hormonok nem maguktól nincsenek rendben. Esetleg hosszútávon fogamzásgátlót szedtél, korai petefészek kimerülésed van (amht néztek?), kialakulóban van inzulin rezisztencia, illetve pcos stb stb. Nagyon sok minden okozhat ilyet. Az se biztos, hogy csak a progeszteron a bibis. Lehet, hogy az fsh, lh szint se a legjobb. Prolaktint néztek? Az is okozhat anovulációt, ha magas. Szerintem keress fel egy másik szakembert, mert szemmel láthatóan a mostani nem tud rajtad segíteni. Amúgy nem tudhatod. Próbálkozni lehet, sőt a lombikosoknak is javasolják, mert spontán bármikor eshetsz teherbe. Nincs kőbe vésve, hogy nem. A párod volt kivizsgáláson? Könnyen lehet, hogy az ő spermiumjai se prémium minőségűek. Neked a hormon probléma és az ő rossz spermaképével nehezebb lehet a baba. De ne a hőmérőzésben keresd a megoldást!
2022. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!