Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges ha a szeretkezés...

Az lehetséges ha a szeretkezés (Védekeztünk) után megjön rendesen abban az időpontban és mégis terhes lennék? Még úgyan a másodiknak nincs itt az ideje. Mert van egy olyan érzésem a hasamban h puffad. Ez még nem terhességre utal?

Figyelt kérdés
Olvastam már olyat h terhes volt és megjött neki, igaz az csak nagyon gyenge volt.De nekem rendes teljesen szokványos menzeszem volt
2008. dec. 25. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre egyértelmű válasz: nem!
2008. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem van egy ismim,aki 2 gyerekkel is igy járt...neki még 2X illetve 2 hónapig megjött és mire kiderült h terhes,addigra már késő volt elvetetni:S és így járt 2 terhességével is:S

És gyógyszerrel védekeztek...

2008. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mi phramatex-el + gumival. csak én hajlamos vagyok az ilyenektől tök megijedni. Még nem tervezek gyerköcöt., de én is halotam ilyenről. Köszi
2008. dec. 25. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izguld össze magad. Mindenkinek csak ismerőse járt így... Aki valószínű benézett valamit és szerintem nem is úgy volt.


Ja és szerintem a sok karácsonyi nasit érzed a hasadban.

2008. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelentené, hogy még nem lennél egy hónapos terhes. Ezt még észre se vennéd. Amúgy meg lehetséges, hogy terhesség ellenére megjön, akár végig is. A szervezetünk nem svájci óra.
2008. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!