Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy hátrahajló...

Lehetséges, hogy hátrahajló méh miatt nem látta az orvos a terhességet ?

Figyelt kérdés
Ahogyan késett a menzeszem, csináltam pár teszt. 2 negatív lett, 1 nappal később 1 pedig pozitív. Ezt követően kértem is időpontot. Utolsó menstruációmtól számítva éppen 7+5 hetes terhes lettem volna. Az orvos kézzel is megvizsgált majd hasi ultrahanggal is, amit azzal magyarázott, hogy azon is éppen annyit látna, amennyit kell. Azt mondta szó sincs terhessegről. Akkor a teszt volt hibás ? Nem értem, csakúgy nem lesz pozitív. A vizsgálatok által megtudta volna azt állapítani, ha hátrahajló méhem van ?
2022. dec. 20. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvizsgált és nem volt nagyobb a méhed, nem vagy terhes.
2022. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mibe nem tudsz belenyugodni? Hogy az orvos megállapította, hogy nem vagy terhes? Erre azt tudom mondani, ha neki nem hiszel vegyél egy jó tesztet és reggel csináld meg, ha azon is latod, hogy negatív akkor pedig fogadd el, sajnos nem jött össze. Elég sokat késik a menstruációd, ennek számos oka lehet, ha eddig még nem vizsgáltattad ki magad lehet, hogy nem ártana és akkor hamarabb össze jönne a baba, ha kezelésre kerülne az esetleges probléma.
2022. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hibás teszt, gondolom időn túli is. Semmi esetre sem pozitív.


Basszus, azért most már kalapot emelek a legpancserebb, legkóklerebb nőgyógyász előtt is, mert ha valóban ilyen az átlag, mint ezen az oldalon...

2022. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pozitív teszt volt. Ha egy normális tesztet fel tudtál volna mutatni, akkor el lehetett volna könyvelni annak, hogy korán elhalt a terhesség. De itt még erről sincs szó. Nem voltál terhes és továbbra sem vagy az.
2022. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
Az nem lehet, hogy nincs rendes ciklusod? Mármint hasonló esetem volt nekem is, és kiderült, hogy 1 menzeszem kimaradt, viszont a következő, terhesség miatt nem jött. Amikor dokihoz kerültem kB 3-4 hetes lehettem (inkább 3), ezért nem látott semmit. Rá kB 2 hétre csináltam még egy tesztet, arról kB leugrott a 2 csík, így újra elmentem dokihoz akkor természetesen látta már. Ritka eset de van ilyen is. Azért ne éld bele magad, Sok minden miatt kimaradhat.
2022. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hátrahajló méhem van. 7+1nél a fiam 11mm volt, lányom 7+3nál 13mm

Csak hasi uhval nézte.

Volt egy 3.terhesség, ami valószínű a 4-5.héten halt el, a 3mmes embriót is látták hasin.


Esélytelen, hogy ekkora terhességet ne vegyenek észre.

Nem vagy terhes.

2022. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

Csinálj meg tesztet. 3 dolog lehet


1, később volt ovuláció és kicsi a terhesség


2. Méhen kívüli (kérj béta hcg szintet. Ha emelkedik de nem duplázodik akkor lehet méhen kivuli)


3. Kémiai terhesseg és nem maradt meg. Akkor viszont még kellene jönnie kb 1 héttel később a szokásosnál

2022. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem is eléggé hátrahajló méhem van (a dokik mindig meglepődve mondják,hogy mennyire),de simán látszott mindkét terhességem ultrahanggal.Teherbe esni sem volt nehéz,mindkét gyerekem szinte elsőre megfogant,szóval a hátrahajló méh önmagában saját tapasztalatom szerint nem akadály.

A vértesztből valóban kiderülhet,hogy van-e valami,ha az uh-n nem is látszott még,mert mondjuk máskor volt peteérésed és kisebb a baba.De valamit szerintem akkor is látnia kellett volna az orvosnak már,ha normálisan megvizsgált.

2022. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!