Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ultrahang vizsgálat eredmén...

Az ultrahang vizsgálat eredményét befolyásolja, hogyha nem volt telt a hólyagom és nem éhgyomorra végeztek ?

Figyelt kérdés

(Hasi ultrahang)

Közel 3 hetes késéssel mentem orvoshoz, de ez volt első ilyen vizsgálatom és sajnos nem tudtam, hogy különösebb előkészületet igényelne. Egyelőre sajnos nem szeretnék babát, de hiba csúszott a vedkezésbe és feltehetőleg a bevett esemény utáni miatt nem jött meg, így orvoshoz fordultam. Ő nem látott terhességet és arra utaló jeleket sem, de attól tartok mégis az vagyok a vizsgálathoz szükséges előkészület hiányában.


2022. dec. 20. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. De miééééért?! 🤦‍♀️


Mégis milyen előkészület hiányod van?!

2022. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem éhgyomorra mentem és a hólyagom sem volt telt. Vagy túlreagálom ?
2022. dec. 20. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezt nem kérdezed komolyan
2022. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell éhgyomorra menni, a hólyag akkor kell tele legyen, ha belgyógyászati okból mész. A méhed látja anélkül is.
2022. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod esetleg a gyomrodba ágyazódott be? Orál volt?😅

Nem vagy terhes. Pszichés beteg, az vagy.

2022. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!