Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23. volt ovum együtt is...

23. volt ovum együtt is voltam a párommal és ma kezdtem azt érzeni hogy enyhe görcsöm van meg mindig pisilni kel. Ez már lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 10:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem ma csak hanem egy párnapja, szerintetek az jelenthet valamit?
2010. okt. 2. 10:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ilyen tájt kezdődhet a beágyazódás.
2010. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem van már egy gyermekem akkor nem éreztem semmit, viszont nekem most harmincadikán volt pém, együtt is voltunk, és ma reggeltől fáj a hasam alja, egy bizonyos ponton középen..tehát nem oldalt a petefészkeimnél mint pé-kor..úgy, hogy kíváncsi leszek miért..én is állandóan pisilni járok..feltűnően sokat, persze nálam ez még nem lehet beágyazódástól de kíváncsi leszek miért van ez.
2010. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy még az nem lehet baba! Lehet, hogy az előző hónapban jött össze csak most érzed magad így. Szorítok neked
2010. okt. 2. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ovu után 10 nappal éreztem először a mensiszerű fájdalmat. Lehet, hogy te is a beágyazódást érzed :-)
2010. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amikor együtt voltam a párommal akkor jobb oldalt szúrt az tényleg tüszőrepedés lehetett?
2010. okt. 2. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mikor terhes lettem, pontosan a jobb oldalamon éreztem én is az ovus fájdalmat :-))
2010. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem lehet beágyazódásos fájdalom ezért írtam, hogy kíváncsi leszek mi ez..nem lehet előző hónapból semmi, mivel öt hete most voltunk együtt először:))amúgy nekem a legtöbbször a bal petefészkem aktív, a jobb ritkán..de a gyerekemnél pé-kor a jobb fájt, meg most is pé-kor az..így bizakodom..áááá még két hét:))
2010. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én a múlt honnapban voltam úgy, hogy a bal oldalon meg a méhembe és a hüvelyembe is beleszúrt de a jobb oldalon ritka volt.. Remélem, hogy most össze jön mert ritkán de érzem, hogy szúr a jobb oldalon:)
2010. okt. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!