Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint egy éve nem jön a...

Több, mint egy éve nem jön a baba, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kicsit el vagyok veszve, segítséget szeretnék kérni.

Mikor ti elkezdtétek a kivizsgálást hova fordultatok először?

Voltam két sztk alapú nőgyógyásznál is

Első válasza: sztk alapon nem tud semmit csinálni, menjek a Kaáliba vagy ő is tud segiteni, de csak magán úton

Másik orvos válasza: túl sok betege van így sztk alapon nem tudja vállalni, hogy elkezdjük a kivizsgálást


Legtöbb helyen azt olvastam, hogy márpedig nőgyógyász által kell az alap vizsgálatokat megcsinalni, utána lehet tovább menni máshova.


Most mi az igazság? Közben költöztünk, máshova tartozom már orvoshoz, érdemes oda is elmenni egy nőgyógyászhoz, hátha segít? Vagy tényleg rögtön a Kaáli a megoldás?

Ti hogy kezdtétek el a vizsgálatokat és kinél?

Kétségbe vagyok már esve, hogy hova fordulhatok :(



2023. jan. 12. 08:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
9-es Végül sikerült nekik vagy nem lett baba?Egyébként külföldön ezt is meg lehet oldani többféle módszer van rá.
2023. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
a normál nőgyógyászati vizsgálaton csinált a doki hüvelyi uh-t?
2023. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Csinált. Mármint az egyik. Annyit mondott pcos szerű, így a gyanú fennáll. De nem mondott semmit mi lenne a teendőm, mikor rakerdeztem akkor a válaszadást kerülte
2023. jan. 12. 10:27
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus nőgyógyász kellene neked akkor ha pco gyanús vagy.Meddőségiben úgy is majd megnéznek alaposan és gyógyszert is írhat az orvos erre a problémádra.Esett már teherbe nem egy pco problémás nő úgyhogy ezen ne aggódj!
2023. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#11

A férj kérésére elváltak, és a nőnek új házasságban egyből sikerült teherbeesnie, két gyereket is szült.

2023. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Idén mindenkeppen ezerrel kivizsgálás, penz és idő nem számít csak jussunk egyről a kettőre

Most vasárnapra nem várom, reménykedek aztán február 1 újra doki

2023. jan. 12. 11:13
 17/22 anonim ***** válasza:

15-ös Köszi a választ!Örülök hogy sikerült az ismerősödnek!Mi még nem adtuk fel a közös gyerek dolgot.

#11

2023. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Már írtam neked, hogy volt egy ismerősöm, aki 20 évet várt a gyerekre. Nyugalom.
2023. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem biztos nem.😂Elhiszem de annyi idő 40 fele már nincs max egy 20 évesnek☺️

#17

2023. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
És egy 20 éves sem biztos, hogy azt meg szeretné várni.. és nem is fogjuk. Ha nem jön össze orvosi segítséggel sem észszerű időn belül akkor örökbefogadás
2023. jan. 14. 08:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!