Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, nektek nem hiányzik a...

Lányok, nektek nem hiányzik a "régi" gyakoris közeg ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Többségében elvileg itt olyan nők vannak, akik szeretnének babát (néhány szakadt gumis, felvilágosulatlan tini kivételével). Én is látom, hogy minden második kérdés hülyeség, 5 nappal ovu után tünetek nézegetése, korai tesztelés, stb... De a napnál is világosabb, hogy együttérzésre, biztatásra, beszélgetésre, valamiféle kapcsolódásra vágyik az illető, nem is a konkrét kérdés megválaszolására. És annyi a negatív, bunkó komment, hogy engem néha ez bánt, és már nem is szívesen olvasom.

De ha 10-15 évvel ezelőtti ugyanilyen kérdésre bukkanok, csupa támogató válasz született, szorkolás, biztatás, jóindulat. Nem tudom, hogy van-e erre másik fórum, de ez is ilyen volt. És lehetne is ilyen. Vagy ti hogy vagytok ezzel?


2023. jan. 20. 10:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Na pont ezért kérdeztem, hogy lássam, mi a véleményetek. Azt is el lehet fogadni, ha valaki szerint ez a fórum nem erre való, máshol kell ezt kiélni. De mivel minden nap van több ilyen kérdés is, ezért az emberek szerint ez mégis erre való!

Tudom, hogy minden kategóriában ez megy, de szerintem itt hatványozottan, mert tényleg mindenki ugyanazt kérdezi szinte állandóan, hogy terhes lehet-e, meg pozitív-e a teszt.

Nem is arra gondolok, hogy nem kell az igazságot leírni, hanem a stílus. Ez a "gratulálok a hármasikrekhez" stílus. Régen is volt, hogy le kellett írni, hogy nem vagy terhes, de lehet empátiával, sajnálattal. Azt megértem, ha valakiből az 1000.ilyen kérdés nem empátiát vált ki, de szerintem sem kell akkor írnia.

2023. jan. 20. 11:38
 12/21 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem van a butaságnak az a szintje, aminél már nehéz empatikusnak maradni... (Ismét: nem csak erre a kategóriára gondolok, hanem az egész fórumra.)
2023. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

12 éves a lányom. Amikor ő volt pici, teljesen más társaság volt itt. Az egyik kérdés kapcsán pár anyukával csináltunk Facebookon csoportot, és évekig ott tartottuk a kapcsolatot, mert olyan jól összejött a csapat.

Most a fiam pici, de ezt el se tudnám képzelni.

2023. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy szerintem ezek a kérdések nem butaságból születnek! Nem igaz, hogy valaki nem tudja, hogy szex után másnap nem a terhességtől van hányingere. Egyszerűen csak együtt szeretne izgulni sorstársakkal. Ezek a kérdések számomra ugyanazt jelentik, mint a "ki nem várja januárra" típusú kérdések, és már azok alatt is sok a rosszindulatú komment.
2023. jan. 20. 12:00
 15/21 anonim ***** válasza:
20%
Na ne már, hogy szerinted az normális, hogy másnap hányingere van … azért ne essünk át a ló túloldalára. Akkor tegye fel azt a kérdést hogy ki nem várja jövő hónapba beszélgessünk… ha együtt szeretne izgulni nem kell virágnyelven beszélni én nem szeretnék olyan barátnőt aki nem mondja meg kerek perec, hogy mi van hanem én találjam ki, hogy beszélgetni akar.
2023. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a "ki nem várja..." kifejezés elég röhejes, de soha senkinek nem szóltam ezért be.


A butaságra viszont igen. Ez van. Számomra az halálos bűn, valahol a gyilkossággal egy szinten, ha valaki ennyire buta, mint itt egyesek.

2023. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%
Én alapvetően egy teljesen toleráns nem bunkó ember vagyok. De rendszeresen vannak itt olyan kérdések, hogy "negatív a teszt, de megjött ugye ettől még lehetek terhes?". Aztán amikor javaslom a béta hcg vérvételt véletlenül se megy el, nehogy kiderüljön, hogy tényleg nem terhes. Terjednek a hatalmas fszságok - pl lehet menstruálni terhesség alatt (ami vérzés, nem menstruáció), vagy az, hogy egyesek szerint lehet érezni a beágyazódást. Végülis egyesek teszt nélkül is tudják, hogy terhesek. Aztán ott vannak azok, akik azt hiszik, hogy terhesek, mert valahol olvasták, hogy egy millióból egy nőnél a vese nem választja ki a hcgt. Rengeteg ostoba, buta nő jár ide és akar megerősítést, hogyha negatív a tesztje, akkor aztán terhes, mert hát biztos a vizeletben nem választódik ki. Van, hogy naponta vannak ezek a kérdések. Nem csodálkozom, hogy a búsba küldik el őket. Én is többet vártam a babámra, de ha az a teszt negatív volt, akkor elfogadtam, hogy nem vagyok terhes. Itt sajnos keresik az okot sokszor amiért azt mondhatják, hogy azok. Akkor ott vannak a beteges tesztelők, akik aktus után 10 perccel már pisilik le a tesztet stb stb. Ide nem a normálisak jarnak kérdezni hanem a bolond kattosak sajnos.
2023. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__oldal..


Nezd meg ezeket a kérdéseket, random oldal a végéről és mondjuk a mai első vagy második oldalt.

2023. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
Valamelyik nap feltettem egy olyan kérdést hogy sperma képet ronthatja az ha a férjem beteg ,(náthás) kaptam olyan válaszokat hogy néztem hogy ezt most miért? Persze kiderült hogy igen befolyásolja ,így nem is ment el .
2023. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%

Én is tettem fel kérdést mensi előtti tunetekrol amiket azelőtt nem tapasztaltam pms miatt sem. Persze csak negatív kommenteket kaptam, nyilván nem ismerhetem annyira a testem, hogy fel tűnjön ha valami más.

De mikor feltöltöttem a pozitív tesztem, mert mégis csak jól éreztem, akkor senki nem gratulált. De persze nem is érdekel senki ezer idegen gratulációja, ezek megkeseredett, rosszindulatú emberek. Ha nem érdekel nem válaszolsz azt ennyi, de inkább bele áll a másikba veszekedni, nettó ugyan olyan sutasag mint a hülye kérdések

2023. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!