Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció pozitív lh teszt...

Ovuláció pozitív lh teszt után 4 órával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Beadtam a gonapeptylt, pontban amikor az orvos mondta. Emiatt nem lehettünk együtt már csak csütörtök este.

Szombaton gonapeptyl 18-kor, majd 21-kor erősödő lh teszt, ma vasárnap reggel erősen pozitív lh teszt.

Ezt követően 3-4 órára rá erős puffadás,feszítés érzés 1-2 óráig. Kicsit másképp éreztem mint alapból szoktam az ovut.

A lényeg, mindenhol azt írják hogy 24-36 óra múlva van a repedés lh csúcs után. Vajon megtörténhetett ilyen korán?

Ez által a 22-23 óra múlva következő inszemináció már esélytelen? Mivel együtt lenni sem tudunk…



2023. jan. 22. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem reggel volt + az lh, este meg éreztem az ovus fájdalmat,
2023. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Akkor szerintem nekem is megtörtént, fura érzés volt.. viszont így baba sem lesz.. mert csütörtök este voltunk együtt, ma délben lehetett a repedés és holnap lesz inszem 11-kor.

2023. jan. 22. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A csütörtöki együtt létből lehetne baba, de ha inszem kell és eddig nem sikerült, akkor nem nagy rá az esély hogy majd most, de azért hátha.
2023. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt már 2 spontán baba, csak sajnos rossz vége lett.

Szóval akàr lehetne a csütörtöki is, viszont jobb “körbelőni” a Megfelelő időt.

2023. jan. 23. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 4 napal előttiből lett terhesség csak nem maradt
2023. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!