Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól lehetek terhes?

Előváladéktól lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem gond, ha összejön a baba, jövőhónaptól szeretnénk hivatalosan.

Majd holnap kellene megjönnie és 3 napja csináljuk, hogy csak a végén húz gumit.

Bele gondoltam, hogy ettől lehet meg se jön majd, mert akár teherbeeshetek az előváladéktól??

Közben azonban teljesen elvetem az eshetőséget, mert hónap közepén volt ovum, éreztem, láttam a jeleit.

Meg tényleg mingyàrt meg leszek, na meg csak előváladék, semmi több...

Azt gondolom nem olyan könnyű a teherbeesés... régen féltem így együtt lenni a párommal, de már most rájöttem mennyien akarnak gyereket a környezetemben..



Vélemény?:)

Majd megírom megjött -e:)



2023. jan. 30. 22:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha elmúlik majd a menszeszem rendesen próbálkozunk majd.
2023. jan. 30. 22:32
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem leszel terhes ha el is megy benned így mensi előtt
2023. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:) Szerintem se

De mindim hátha valaki itt ír egy olyat, hogy neki sikerült:D

2023. jan. 30. 22:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van akinek igen, de az kevesebb mint akinek nem.
2023. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha gyereket akartok, akkor jövő hónaptól azért ne úgy csináljátok 😂

Igen, biztos van olyan, aki a várt menstruációja előtti napokban esik teherbe. Úgy 100000 esetből egy. Meg biztos van olyan is, aki előváladéktól. Szintén úgy 100000 esetből egy. Meg olyan is, aki a menstruációja előtti napon az előváladéktól, mert a fiú berakta 20 másodpercre gumi nélkül az aktus elején. Úgy 1millióból egy. Általában olyan valaki, aki nagyon nem akar gyereket. Mondjuk egy 15 éves lány a szórakozóhely mosdójában. Valakinek, aki gyereket akar, kisebb esélye van erre, mint a lottó ötösre.

2023. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes, de nem minden esetben, azért sok feltétel kell egy rendes megtermékenyüléshez is.

De igen, az előváladék tartalmazHAT spermiumot |s teherbe IS eshetsz Tőle AKÁR.

2023. jan. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam, hogy ha majd gyereket akarok az nem fog olyan könnyen menni, mint ahogy régen féltem ettől az egésztől:"D
2023. jan. 31. 07:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 év alatt nem lettem előváladéktól terhes... majd 2* azonnal amikor terveztük. Szóval igen kicsi az esélye
2023. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát én se lettem, mert megjött

Jövőhónaptól próbálkozunk, remébykedem.:)

2023. febr. 2. 07:41
 10/11 anonim válasza:
Mindjárt*
2023. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!