Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek biztató méretek?

Szerintetek biztató méretek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál és ezeket a méreteket mondta:

Méhnyálkahártya 9 mm

Tüsző 20 mm


Tegnap este is voltunk egyszer együtt meg ma is kétszer.

Nagyon szeretnénk babát, november 10 óta próbálkozunk.


2023. febr. 10. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Még csak 3 hónapja próbálkoztok és már így járkálgatsz mérésrekre? Én is mentem, de nekem azért, mert 5 mm volt mindig a nyálkahártya és nem tudott megtapadni. A te esetedben full felesleges vizsgálatok ezek. Szexelni kell és kész.
2023. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen, biztató méretek. Mi mást mondhatnánk? 🤷🏻‍♀️
2023. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Előző hónapban volt egy kémia terhességem és az orvos most hívott vissza kontrollra, hogy minden rendben van-e belül.


Nekem ő a 4-dik baba lenne és mivel sosem volt kémia terhességem (vagy nem tudtam róla) így picit elkezdtem aggódni.

Ezért kérdeztem, mert sosem foglalkoztatott, hogy milyen vastagnak kell lenni egy nyálkahártyának vagy egy tüszőnek de most, hogy kaptam méreteket felvetődött bennem, hogy ez jó lehet-e.

2023. febr. 10. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
De akkor ezt miért itt kérdezed? Miért nem kérdezted meg az orvosodat, amikor vizsgált téged? Nála jobban senki se tudja neked megmondani, hogy bíztató a méretek vagy sem. Néha nem értem az embereket, komolyan.
2023. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni, azonban sok sikert szeretnék kívánni! Remélem mihamarabb csoda köszönt be nálatok, hiszen ez áldás! Szorítok! 💙
2023. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!