Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S. Nem várt napján egy...

S. O. S. Nem várt napján egy törlés erejéig halvány barnás folyadék. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem azt, hogy meg fog jönni. nincs hőgörbéd?
2010. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg fog jönni. De ha gyanakodsz hogy baba miatt, akkor csinálj tesztet!
2010. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos meg fog jonni!
2010. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelenthet kései beágyazódást is egy kései peteérés esetén.
2010. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ugyanez volt, pisilés utáni törlésnél barnás maszatos lett a papír a nemvárt napján, aztán többé nem, terhes voltam, akkor lehetett a beágyazódás mert három napra rá pozit teszteltem.
2010. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn teszteltem negatívat, de szerintem korai volt. Várok még pár napot és meglátjuk. Remélem a legjobbakat.
2010. okt. 5. 10:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked, majd írd meg az eredményt.
2010. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát lányok nagyon úgy néz ki, hogy nem jó hír. A tamponon nagyon minimális (egy csík) vérzés. Valószínű egyértelmű...
2010. okt. 5. 11:26
 9/11 anonim ***** válasza:
sajnálom, akkor valószínű meg fog jönni.
2010. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem akartalak elkeseríteni pár órával ezelőtt, de látom most már neked is egyértelmű, nekem sajna mindig így kezdődik a mensim, egy törlés barna rá pár órával már jöhet a tampon:(

és ilyenkor szoktam azt mondani (már 2 éve) hogy nem baj majd kövi hónapban biztos sikerül...

2010. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!