Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden tünetem megvan minden...

Minden tünetem megvan minden hónapban, hogy terhes vagyok, nálam ezek mégse terhességi tünetek. Honnan tudhatom mégis hogy az vagyok?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvasgattam már, hogy kinek milyen tünetei voltak teherbeeséskor.Mellem minden menstruáció előtt fáj,erek is látszódnak,mirigyek is.Múlt hónapban annyira fájtak, hogy majd megőrültem.És meg is örültem mert ilyenem még nem volt.De sajna semmi.Folyásom is folyamatosan van.Alhasi fájdalom, petefészek szúrkálás.Minden hónapban azt hiszem,hogy most már végre baba.Áprilisban kimaradt.Azt hittük baba.De kaptam rá gyógyszert és hál isten azóta teljesen rendszertelen a ciklusom is.Mindig 28 napos volt, azóta 33-35-28.Ebből se tudom megállapítani, hogy mikor reménykedhetem.Dokim szerint minden rendben mindkettőnknél,csak ne görcsöljünk rajta,mert akkor nehezebben fog összejönni.Van valaki hasonló helyzetben?Kicsit el vagyok kenődve, már nagyon szeretnénk a babókát.
2008. dec. 28. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amióta próbálkozunk, ez velem is menetrend szerűen megtörténik. Sőt, azóta már ovuláció után pár nappal fáj a mellem, érdekes múdon meg is feszül, mégsem vagyok terhes soha... Talán játszik velem a saját testem. Vagy az agyam :-((( Nagyon kíváncsi vagyok véleményekre...
2008. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez tipikus esete annak, hogy bebeszéled magadnak, hogy terhes vagy, beleéled magad. nálam is előfordul ez, csak nálam pontfordítva, nekem most nagyon nem lenne aktuális akármennyire is szeretnék. és én is ugyanígy terhességi tüneteket produkálok, ráadásul hitelesen, mert van egy lányom, tudom mihez hasonlítani. dokinak igaza van, ne görcsölj ezen, sztem annál nehezebben fog összejönni, de remélem sikerül hamar :)
2008. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia/Sziasztok,

Rendszeresen rosszul voltam minden alkalommal, akár a várandósok. Hányás, puffadás, melleim érzékenyek.... Nem akartam babát, rendes volt a ciklusom, védekeztünk:) De én minden hónapban produkáltam a terhesség majd minden jelét.

Nekiálltunk picit felelőtlenül babaprojektnek, és....:)

Aztán jött a meglepi, ugyanis a tünetek nem elmúltak, hanem elviselhetetlenek lettek. Pontosabban ami csak picit feszült, azt most nem tudtam bent tartani a melltartóban, mert a bimbó kitöltötte.... ÉS sorolhatnám. Egy dolog múlt el, a hányinger. Most 14hetes kismama vagyok, és csak mosolygok azon, hogy eddig is úgy éltem minden hónapban akár most, leszámítva, hogy egy ideig nem fogok vérezgetni.

Ezt a nők agya generálja amúgy, valahogy arra vagyunk kódolva, hogy gyerekünk legyen.... Szóval csak az agyunk, így a hormonjaink, és a testünk játszik velünk.

Majd úgyis tudni fogjuk mikor nem játék a dolog:)

2008. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igazuk van azoknak akik azt mondták ez pszichés dolog. Nagyon-nagyon rossz dolog lehet hónapról hónapra várni de akárcsak itt körülnézel a gyakori kérdésekben szinte naponta 23x vannak ilyen tipusú kérdések hogy igy meg ugy rosszulvagyok, hasszurka, hányinger, meg mensi előtt 4 nappal mi mit gondolunk. Nagyon sokat rágörcsölnek. Amint elindul a "babaproject" azonnal az aggodás. Egyébként régen sose foglalkoztak ezzel az asszonyok és nagyanyáink körében nem ritka az 5-6 gyerek. Pedig ők aztán azt sem tudták miazaz ovuláció:-)

Nem mellesleg társadalmi probléma is lehet belőle hosszútávon mert minél többen és jobba aggodunk annál jobban nem jön a baba. A végén már sehogyse fog jönni pedig senkinek semmi baja.

Ez nem egy bizonygatós pozitiv válasz, hogy de bizony sikerül kitartás, ez egy vélemény. Ugy lepontozó hajrá:))

Ui: azért olvasni szép történeteket is, sok küzdés után :-D

2008. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van már egy kisiskolás kicsi fiam. És ki gondolta, hogy úgy teszek, mint aki még sosem szült. Hogy még a saját testem is be tud csapni. Bár nem is olyan egyértelmű ami történt velem. A kisfiam nem várt volt, ezért elmentem a tüneteim mellett. Most viszont tudatosan figyeltem (készültem) és hát nem éppen jól sült el. Félidőben ovu. érzés alhasi feszüléssel, 4-5 napra rá szintén, akár mint a beágyazódás ideje alatt. Majd émelygés, ingerlékenység, nagy étvágy, szagok... újra alhasi feszülés stb. Mígnem 4 nappal a mens. előtt a tüneteim miatt nem voltam türelmes, tesztet csináltam. A teszt halvány 2 csíkos lett. Az alhasi feszítés görcsöléssé vált, elég erőteljessé. 2 nappal előbb jött a nemvárt mens. Megijedtem, mentem az orvoshoz. Nem akartam elfogadni, hogy egyszerűen nem foglalkozott velem, hiába mondtam, hogy vannak tüneteim. Gondoltam hátha csak egy picit vérzek, amellett lehet terhesség. Jött a következő nap, még mindig vérzek és normálisan, mint máskor. Ekkor meg már arra gondoltam, hogy elmegy a vélt terhesség, biztosan dőlni fog belőlem a darabos vér. De nem. Mint máskor, normális volt. 6 nap helyett viszont rövidebb volt a mens. ciklus. Az utolsó 4. napján teszteltem. Halvány poz. lett újra! Irány az orvoshoz. Megint belemosolyogtak az arcomba. Vittem a 2 db poz. tesztet. Azóta már néhányan újra belemosolyogtak... és nem tudni mi volt velem, mert már egyre többen magyarázzák, "kémiai terhesség" az orvoslásban nem létezik! Akkor???
2008. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: elképzelhető hogy felszivodott volna a magzat? mert a mensi utáni pozitiv tesz azért is lehetet mert még nem ürült ki a hcg a szervezetedből.
2008. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajna a PMS-nek és a babásságnak szinte ugyanolyanok a tünetei:(

Én amikor terhes lettem, semmi új tünetem nem volt. Késett 2 napot a mensim, és teszteltem kiváncsiságból... + lett.

Előtte is, és szülés óta is megvannak a tüneteim. Van amelyik nő érzi ezeket, van amelyik nem.

2008. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!