Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori pisilés már az elmarad...

Gyakori pisilés már az elmaradt mensi napjától is lehetséges? Két napja késik a mensim, ma reggel csináltam egy tesztet de negativ lett. Tünetem szinte semmi, néha szurkál a hasam, viszont 2-3 napja 8-10-szer is elmegyek pisilni.

Figyelt kérdés
Lehetek mégiscsak babás? 3 hónappal ezelőtt ilyenkor már kimutatta a teszt csak akkor sajna 11 hetesen elvetéltem:-( Most ezért csodálkozom hogy két nap késés után negativ a teszt. Vélemények? Köszi.
2008. dec. 28. 15:14
 1/5 anonim válasza:
hát nem akarlak elkeseríteni,de nekem inkább tűnik ez valamilyen húgyúti fertőzésnek ,mintsem terhességnek!de ne legyen igazam!:)
2008. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen érzékeny tesztet vettél és hogy mennyi hcg termelődik. Nem biztos, hogy nem vagy az, én csinálnék egy hét múlva még egy tesztet.
2008. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! A terhesség alatti gyakori vizelés attól van, hogy csökkent a hely a húgyhólyagnak. Nem hiszem, hogy ez már a terhesség elejétől így van.

A gyakori vizelés lehet: cukorbetegségtől, felfázástól, agyalapi mirigytáji betegségtől, vizeletfertőzéstől...


Elméletileg a peteéréstől számított 14. napon már kimutatja a teszt, de az érzékenységétől is függ, hogy kimutatja-e a hcg jelenlétét. Várj egy pár napot és egy erősebb érzékenységű teszttel tesztelj. Szorítok.

2008. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha 3 hónappal ezelőtt volt pozi a tesztet és 11 hetesen elvetéltél, akkor elvileg a vetélés óta most lenne az első vérzésed nem??? Vetélés után pedig nem biztos hogy pl ugyanúgy 28 napra jön meg, általában 4-6 hét a köv mensi. De 11 hetes vetélésnél nem kellett volna várni legalább 1 mensit az újabb próbálkozással????
2008. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam. 3 hónapja már a műtétem volt,akkor voltam 11 hetes és azt a terhességet az elmaradt mensikor kimutatta a teszt. Már két mensim megjött azóta ez lenne a harmadik de még eddig semmi. Nem érzem magam betegnek(felfázás ilyesmi) vettem mégegy tesztet majd 1-2 nap mulva megpróbálom. Köszi a válaszokat!
2008. dec. 29. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!