Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A bimbóudvar elsötétedése...

Grófházy kérdése:

A bimbóudvar elsötétedése mindenkinél "tünet" aki babát várt?

Figyelt kérdés

egy csomó helyen olvastam,hogy az első jelek közt szerepel a bimbóudvar besötétedése,illetve a mellbimbó körüli erek jobban láthatóvá válnak.

Én most vagyok a 7.héten, és semmi hasonló tünetem sincs,csak fájnak


2010. okt. 7. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a 20. het korul kezdett sotetedni a bimboudvar
2010. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 20.hét körül kezdett sötétedni, és a csík is akkor jelent meg a hasamon.
2010. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 12.hét után!Szerintem minden ember és minden terhesség más!Gyönyörű baba várást!!
2010. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 10. het korul kezdett sotetedni, es most mar egeszen sotet barna, pedig rozsaszin volt.

17h km.

2010. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem is voltam terhes,csak hormonokat kaptam,és a nem várt napjától sötétebb lett,az erek nagyon ládszodtak.
2010. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En most vagyok 24+3 hetes es most kezdett el megvaltozni a mellbimbom. Az elejen semmi elteres nem volt, maz annyi hogy a 12. hettol jobban latszodtak az erek.
2010. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!