Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszer pont mikor volt a...

Egyszer pont mikor volt a 7nap szünet és már nem véreztem , véletlenül becsuszott, de nem ment el meg ki is huzta egyszerre.Ettől még nem lehetek terhes sem ugye?6hónapja szedem.

Figyelt kérdés
Mármint ha véd ilyenkor, mert nekem azt mondták hogy véd.Szerintetek?
2008. dec. 28. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat a szünetben, nyugalom csak figyelj oda mindíg szedd be.
2008. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, véd a szunetben is.
2008. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
igen véd,de én nem értem: mi nem olvadt el?:D
2008. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapja még a betegtájékoztatót se volt eszed elolvasni??? Úgy gondolom alapvető dolgokkal nem vagy tisztában...Akkor meg minek szexelsz?

Ha jól értem az érthetetlen szöveged, hüvelykúppal is védekeztetek a tabi mellett és az nem olvadt el. Mivel szedsz tablettát és védett vagy a tabimentes napokon is, így nem lehetsz terhes.

2008. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Hajrá a felelősségteljes szex :) Csak némi felvilágosítás sem ártana a szexre érett lánykáknak :D
2008. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
na ezert kene korhatarhoz kotni a tabletta felirasat. Mert valaki akkora barom, hogy meg olvasni se tud....jajjj
2008. dec. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Na de hogyhogy véletlenül?! Talán nem vettétek észre és önálló életre kelt vagy mi? Ahhoz kell felsőbb akarat is, meg se haragudj.
2008. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de elolvastam a tájékoztatót képzeld és tudom hogy szünetben is véd, csak hallottam hogyha valakinek ilyenkor hasmenése vagy hányása van (nekem nem volt) de akkor teherbe eshet
2008. dec. 29. 12:57
 9/10 A kérdező kommentje:
Felellőtlen meg pláne nem vagyok ..szerintem mert én mindent megbeszélek anyummal, mégha cikis is a dolog
2008. dec. 29. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Átfogalmaztad a kérdést:)Okos kislány:)De még mindig volna mit javítanod a fogalmazásodon!

A kérdésedben nem írtál hányásról/hasmenésről, hogy amiatt kételkednél a tabletta hatékonyságában, szóval ne csodálkozz, hogy ilyen válaszokat kaptál! Utólag meg kár már ilyenekkel védekezned. Tudatlan vagy és kész. Ha tisztában lennél vele, hogy véd a tabi a szünetben is, nem ezt írtad volna: "Mármint ha véd ilyenkor, mert nekem azt mondták hogy véd.Szerintetek?"

2008. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!