Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam egy...

Ma reggel csináltam egy terhességi tesztet (Viola extra érzékeny), ami 15 percen belül rettentő halványan, 2 csíkos volt. 1.5 óra múlva a teszten jól kivehető 2 csík volt de a csíkok színei nem egyeznek. Valaki járt már hasonlóképpen?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt 7 nappal vagyok, nagyjából 8. Dpo.

Köszönöm, ha válaszolsz.



2023. ápr. 3. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan… mi értelme volt ennek? 7!!! nappal menstruáció előtt tesztelni?? Még a beágyazódás se történt meg. Szerintem már a 15 perces eredmény is időntúli, általában 10 perc amíg le lehet olvasni, de inkább 3-5 perc. 1,5 óra meg… már rég a kukában kéne lennie. Persze hogy másnak is volt, hogy nem egyezett a 2 csík színe… amikor ilyen feleslegesen hamar tesztel az ember, megjelenhet száradási csík. Na ezért más színű. Kizárt hogy pozitív legyen, ne éld bele magad. Jó hogy nem már aktus után rögtön tesztelsz.

Nem ártana tájékozódni a fogantatás folyamatával… Várd ki azt az egy hetet és tesztelj ismét.

2023. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
És az extra érzékeny Viola teszt útmutatójában az áll, hogy menstruáció előtt egy héttel végezd ez, az eredményt pedig másfél óra múlva olvasd le és a két különböző színű csík pozitívat jelent? Mert ha ezt írja, akkor mindent jól csináltál és ikreket vársz.
2023. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, ennél empatikusabban nem tudtál volna válaszolni! Az első gyermekem is hasonló idő tájt “mutatta” meg magát! Tapasztalatra vagyok kíváncsi nem arra, milyen rossz lábbal keltél fel ma. Szép napot kívánok neked!
2023. ápr. 3. 10:52
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Napi idióta.... már ne is haragudj...

Miert nem szex után egyből tesztelsz?

Illetve gindolom kaptál egy hasznalati utasítást a teszthez, ami leírja, hogy időn túl nem valós amit láthatsz.

2023. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem keltem rossz lábbal, de még ha úgy is lenne, az elmúlik holnapra, a te tudatlanságod viszont sajnos nem.

A tapasztalat az, hogy a tesztet időben le kell olvasni, maximum 10 percen belül. Illetve 2 egyértelmű rózsaszín vonal jelent pozitívat. Nem nagy ördöngősség. Az alig kivehető második szürke csík a reagens helye, száradási csík.

2023. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos tényleg nem lehet kedvesen válaszolni, ha valaki ilyen idióta módon tesztel, és még nyilvánossá is teszi....

A tesztelés ideje, a leolvasás ideje, mindent rosszul csinálsz, és tényleg azt várod, hogy majd vállon veregetünk?

2023. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Először is baromi korán teszteltél, hiába írják egyes tesztekre, hogy egy héttel korábban is használható.

Másodszor max 5 percig mutat valós eredményt, másfél óra után mi a fenének nézegeted??

Bőven ráér akkor tesztelni, amikor a menzeszed esedékes, mert ennek így semmi értelme.

2023. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Prrdictor earlyt vegyélaz mutatja leghamarabb, reggel csináld meg, ha a mostani + akkorazon is 2 csík lesz
2023. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

"Az első gyermekem is hasonló idő tájt “mutatta” meg magát! Tapasztalatra vagyok kíváncsi"


Akkor minek neked a tapasztalat, hisz te tudod a tutit, veled már egyszer megtörtént a CSODA!

2023. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Na, megint egy foggyos aki gyereket akar, de terhes tesztet se tud értelmezni. Szerintem az ilyeneknek életben maradni is rohadtul nehéz lehet...
2023. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!