Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel együtt voltunk...

Barátnőmmel együtt voltunk tegnap esete és kiszakadt az övszer csak aktus végén vettük észre. Tanácsra lenne szükségem. lehet gond?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem! Ma este 2008.12.28. -án esete kb 10 óra fele barátnőmmel sexuális kapcsolatot létsítettünk. én vagyok 22 ő 17. És törén egy ki úgymond baleset. Kiszakadt a gumi és ezt csak aktus végén vettük észre. Voltunk egyből az eset után az ügyeleten de mivel nem volt nálunk tb papír így nem tudtuk kiváltani a esemény utáni tablettát. Ha 24 órán belül beszedi akkor mekkora az esélye hogy terhes lessz ( késik a mensese ezen a hétek kellene mejönnie neki. )

ÉS GOND LEHET AZ E HOGY MÉG NINCS 18 AKKOR FELÍRAJA NEKI AZ ÜGYELETES ORVOS VAGY IRATTASSAM FEL ANYÁMMAL? És mindig használunk óvszer eddig ez volt az első alkalom hogy elszakadt.


2008. dec. 28. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gond ,hogy nincs 18.minél hamarabb veszi be a tablettát,annál nagyobb eséllyen hat a tabletta.
2008. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

mivel 48 orás tabletta a neve, így nagyon minimális, h teherbe eshet.

És felírják neki is, nem kell hozzá édesanyád.

2008. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
72 órás tablettának hívják, és 16 éven felül felírják
2008. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is! Nyugi... :)

Azt hiszem 16 év felett már nem kell szülő ehhez. Vagy is biztos vagyok benne, hogy 17 évesen már nem kell, fogalmazzunk inkább így :) Ha 24 órán belül beveszi akkor 70-80% körül van a "védelme". Talán neten valahol utána tudsz nézni. Lényeg, hogy minél előbb, annál biztosabb. 5-6000 ft körül van, és figyeljetek rá, hogy a leírás szerint vegye be a leányzó. :) Ennél többet nem tehettek, szóval ne parázzatok! (Tudom könnyű mondani:))

2008. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Figyu, minél előbb annál jobb. Nekem spec a háziorvos is felírta.. De amúgy, ha csak ennyi a gond.. akkor mért nem volt nálatok TB kártya? Kérjétek azzal.. gondolom van. 8-) Ha nem megy, akkor vki másnak a TB-kártyájával.. egy barátnő, akárki. Ha gáz van, akkor gáz van. Amúgy, csak mondom (4500 Ft)
2008. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
figyelj, nálunk suliban volt egy nőgyógyász (elszakadt gumiról is szó esett) és azt mondta, h. sokszor tapasztalja, hogy buliruhában elkenődött sminkben várják kis tinik 8-kor gyógyszerért... PEDIG bőven haza lehetne menni, és másnap délelött elmenni gyógyszerért.. szóval feküdjetek le aludni, nyugodjatok meg, és holnap menjetek el TB kártyával együtt
2008. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
72 órás tabetta. De ha most kell megjönni a lánynak valószíű már nem lehet gond, mert a ciklus közepén a veszélyes, amikor peteérés van.
2008. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ELÉG DRÁGA 5-6000 FT! Csodálkoznak, hogy sok a leányanya meg a sorsára hagyott gyeremek.
2008. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kórházba kell menni a tinédzser ambulenciára, ahol esemény utáni tablettát kell kérnie a barátnődnek. Felírja a doki, csak a tb kártya kell hozzá. Aztán pedig kiváltjátok a gyógyszertárban, amiről én tudok az 5400 forint. De van többféle, legyen nálatok pénz! A doki csak anynit fog kérdezni, hogy mikor jött emg utoljára a lánynak és h 72 órán belül volt -e a dolog. Ez a legfontosabb h 72 órán belül kell bevenni!
2008. dec. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!