Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babàt tervezünk. :) Átlag 28...

Babàt tervezünk. :) Átlag 28 napos ciklusaim vannak. Màrcius 17 az utolsó mens időpontja, 31.-én volt elviekben peteérés de ezt is “csak” a naptárral számoltam. Április 14-re vártam,4 db negatív teszt. Korai?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Csinálj még vagy 6 tesztet, hátha. De szerintem nem a teszttől lesz a gyerek.
2023. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Ebben hol az önismereti kérdés?
2023. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Megjött?

Ha nem akkor az ovud sem akkor volt amikor számoltad.

A teszt ha terhes vagy már mensi előtt is plusz pár nappal, nem hogy 1 hét után

2023. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem elcsúszott az ovud, mert már pozitív lenne a teszt.
2023. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem volt ovud, vagy sokkal később volt, mint gondoltad. Így nem tudni mikor van az esedékes mensid.

Egy biztos, jelenleg nem vagy terhes, ezt a teszt is mutatja.


Használj lh tesztet és akkor 1 nap eltéréssel tudni fogod, mikor esedékes a mensi, és akkor viztosra tudod majd, hogy jó időben végzed el a tesztet.



Amúgy normális jelenség, hogy ahogy velevág az ember a babaprojektbe egyből borul a ciklus. Ez amolyan pszichés dolog.

2023. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!