Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még?

Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

Május 5-en volt olyan pozitív az ovu teszt,hogy majd le esett a második csík, voltunk is együtt aznap.


14-én kezdődött valami,amire azt hittem meg fog jönni,mert szoktan barnázni. Előző ciklusban is így kezdődött,barna,rózsaszín,egyre több mennyiség,majd 3. nap megjött (igaz 1 héttel korábban,mint vártam, nem is értem.)


Most egyből rózsaszín volt, csak törlésnél és mára szinte nincs semmi. Tegnap és tegnapelőtt is estére már semmi nem volt. Bugyiig nem is jutott olyan kevés mennyiségről van szó.


2 nap múlva kell megjönnie,ma reggel én buta teszteltem,persze negatív. Ha ez a helyzet marad 2 nap múlva már ki kellene mutatnia,ha sikerült a baba? 33 napos a ciklusom.


Más tünetem nincs,hasam nem fáj egyáltalán, cicik minimáisan érzékenyek,de semmi extra. Ovu óta sem éreztem semmi extrát.


Úgy érzem nem ismerem a saját testem,pedig ezelőtt mindig éreztem,ha meg fog jönni. Most nem érzek semmit,csak amíg nem jön meg megy a reménykedés ezerrel,hogy hátha sikerült.


Esetleg valaki járt már így? Lett baba? Mikor lett pozitív a teszt?


2023. máj. 16. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem lesz terhesség szerintem, meg fog jönni.
2023. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az agyam nekem is ezt súgja, de az a fránya reménykedés őrületbe tudja kergetni az embert.


Most minden mosdózásnál örülök, hogy (egyelőre/most) fehér a betét és a wc papír is.


Nagyon rosszul fog esni ha megjön,de legalább a kétely eloszlik..

2023. máj. 16. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

De miért kell ennyire akarni?

Élvezzétek az életet amíg lehet, egy gyerek nagy felelősség, minden más lesz utána.

A pozitív teszt csak egy dolog.

Azért drukkolok, előbb-utóbb úgyis sikerül, türelem.

2023. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tényleg így volt, 9 nappal ovulacio után volt egy fél napos pirosas gyenge vérzésem, csak tisztasági kellett. Azt hittem, meg fog jönni.

Aztán 13. napon csináltam tesztet, szép pozitív volt! Meg is lepődtem. Azóta 12 hetes vagyok, minden rendben.

Szóval szerintem kétesélyes, hátha.. :)

2023. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt kihagytam, hogy szerintem ez volt nekem az a bizonyos beágyazódásos kis vérzés.
2023. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, mert neked beágyazódási volt.

De beágyazódási pecsételés után 3 nappal már pozi lesz a teszt. A te eseted is igazolja. A kérdezőnek nem lett pozi a tesztje.

2023. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beágyazódási vérzés utáni harmadik napon teszteltem, akkor már nagyon halvány pozit mutatott az x-epil. Egy 10-es teszt valószínűleg erősebb lett volna. Mivel teszteltél? Mióta próbálkoztok amúgy?
2023. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#3 Köszi a drukkolást! Sajnos,ha az emberben megérik a dolog,hogy igazán erre vágyik,akkor hajlamos türelmetlenkedni. Ez van, igyekszem tenni ellene,de sajnos nehéz.


#4 Gratulálok!:) Boldog babavárást kívánok!



#7 Az X epil korai tesztjével teszteltem, 100% negatív.

Még csak a 2. próbálkozós hónapunk ez.


Kivárom ezt a két napot,hátha.:) De azért lelkileg készülök rá,hogy meg fog jönni. Egyébként a helyzet változatlan azóta is.


1 hónap múlva esküvőm lesz, hétfőn pedig záróvizsgám. Talán a nagy stressz okozza most ezt inkább,mint baba. Erre jutottam most.

2023. máj. 16. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!