Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek,milyen tapasztalata van...

Kinek,milyen tapasztalata van a Clearblue korai teszttel?

Figyelt kérdés

Már csináltam jó párat..és őszintén nem tudom eldönteni, hogy pozitív vagy esetleg száradási csík..

Lehetséges,hogy simán megszinezi?Több helyen olvastam, hogy annyira nem megbízható.Nagyjából 10 perc után az összes erős pozitív lesz..Valószínűleg ez már késő a normál kiértékeléshez...De ki tudja..😔


2023. máj. 30. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami 10 perc után "látszik" csak, az nem pozitív. Egy igazi pozitív 1-2 percen belül már látszik, akár halványan, de nem kell keresgélni.
2023. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 perc után erős pozitív lett, másnap megjött... Nem véletlenül van ráírva, hogy 10perc után már nem értékelhető.
2023. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 percen belül megjelent egy nagyon halvány csík, 10 perc után erős volt. Facelle teszt full negatív volt 2 nap múlva így még azt se mondhatom, hogy valami elindult...

Meg is jött a menzeszem a negatív facelle napján, időben.

Többet nem pocsékoltam pénzt indokolatlanul drága tesztekre nemvárt előtt.

2023. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nem tudom mennyire aktuális még, de hátha a jövőben valaki olvassa még akinek aktuális.


Én 4 egymást követő napon teszteltem Clearblue korai teszttel, első nap halvány, de egyértelmű + volt (időn belül)

Második nap full negatív, időn túl sem jött ki rajta semmi sem (ezt kíváncsiságból vártam meg, mert olvastam én is hogy elszíneződik időn túl, de semmi)

Majd 3. nap ismét +, 4. nap még erősebb + :)

Ma vagyok 8 hetes, tökéletes szívhangja van már :)


Azt a 2. napi negatívat még azóta sem tudom mire vélni :D

2023. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok…

Annyit elfelejtettem, hogy egy tesztem sem lett szép erős, vastag 2. csíkos.. :/

De a lényeg hogy minden rendben:)

2023. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!