Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearbluet használtam 4...

Clearbluet használtam 4 nappal nemvárt előtt hajnalban. Kívártam a 3-4 percet,de semmi,így vissza is feküdtem. 2 óra múlva ébresztett azzal a férjem, hogy teljesen egyértelmű két kék csík van, bár vékonyabb, mint a kontroll, bizakodhatok?

Figyelt kérdés
Azóta 2 nap van a nem vártig de a sima x-epil nem mutat semmit. Clearblue szerintetek tud ennyire fals eredményt hozni? Kb másfél - 2 óra telt el addig amíg a férjem felkelt és látta a csíkokat.
2023. jún. 10. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kek tesztek tudnak szaradasi csikosak lenni, raadasul idon tuli eredmeny nem szamit. Az x-epilnek hinnek.
2023. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt is többen írták, hogy clearblue teszten száradás után mindenképp megjelent a második csík és nem volt baba. Épp ezért a legjobb 5 perc után megszabadulni tőle, időn túl értékelhetetlen.
2023. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Időn túli teszt nem számít. Nem véletlen írják rá, mikor lehet leolvasni az eredményt.
2023. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!