Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív a teszt, de...

Halvány pozitív a teszt, de pecsételek. Megosztod a te történetedet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kalkulátor szerint 13 dpo-n vagyok ma, a tesztem halvány, de pozitív. Viszont pecsételek. Néhol kisebb görcs, inkább derékfájás. A nagyfiammal is így jártam, de vele csak az ötödik héten kezdtem pecsételni, kaptam progeszteront és nagyjából kordában tartotta, egy hetet töltöttem kórházban miatta a terhességem elején.

Tudom, hogy nem láttok belém, tudom, hogy lehet kémiai is, és tudom, hogy nem biztos, hogy megmarad. De nincs kivel megosztanom, izgulok és félek. Szeretnék reménykedni, de felfogom ésszel, hogy attól, hogy másnak úgy volt, nekem nem biztos... De, ha szeretnéd leírni, tedd nyugodtan!

Én arra vagyok kíváncsi, hogy aki így volt, annak végül hogy alakult. A pozitívat, és a negatívat is írhatod, nem sértődök meg. Csak szeretnék beszélgetni, kiírni magamból.

Köszönöm előre is!


2023. jún. 25. 04:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szedsz progeszteront most is?


Én mindkét terhességem alatt barnáztam/véreztem néha, a másodikból született a kisfiam.

Progeszteront mindkettőnél szedtem, az elsőnél viszont az sem segített, igaz, lehet nem volt elég a szájon át szedett, vagy későn kezdtem használni.

A másodiknál már a pozitív teszt másnapján kaptam kúpot, akkor is volt barnázás 2x 8-10. héten, de minden rendben volt végül.

Drukkolok!

2023. jún. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy hanyadik dpo, mert arra nem teszteltem. 3 napja késett, szokatlanul fenn volt a hőm, erre megjött - vagyis azt hittem. 2 napig tartott. 5 nap késésnél teszteltem, egyértelmű pozitív lett. 10 nap késésnél megint véreztem egy kicsit, akkor elmentem az orvoshoz, aki petezsákot és szikhólyagot látott, mondta, hogy ebből még bármi lehet, egyelőre nem vetéltem el. Nem írt fel progeszteront meg semmi ilyesmi, egy hét múlva visszahívott, akkor már volt szívhang.


Tudom, hogy ez nem befolyásolja a te terhességedet, de hátha jobban érzed magad, ha pozitív kimenetelű történeteket olvasol. Hamarosan úgyis kiderül, hogy mi a helyzet nálatok.

2023. jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első terhességemnél 9. héten véreztem, akkor hematómám volt, de kb 6. héttől kaptam a progeszteront. Most második terhességemnél a pozitív teszt napján (halvany pozitív volt) kezdtem el vérezni. Aznap kelett volna megjönnie, úgyhogy azt is hittem, hogy kész, korán teszteltem, ez menstruació lesz. Egész nap pecsételtem, aztan elmúlt 🙏 már akkor beszéltem az orvosommal és elkezdtem a progeszteront, most 18 hetes vagyok, azután nem volt semmi baj, minden rendben van eddig. Minden jót kívánok neked, szorítok! 🤗
2023. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi pozitív teszt után egyből elutaztunk, két hétre, világ másik felére, épp így alakult. Pecsételgettem minden másnap kb.

Hazaérkezés után, 7 hetesen voltam a nőgyógyásznál, még ekkor is voltak foltjaim, kaptam Utrogestan kúpot, már másnapra megszűnt a vérzés.

Nem aggódtam amúgy, azt éreztem, ha maradni akar az embrió, maradni fog.

Maradt is. 😁

2023. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Munka után hívom az orvosomat, hogy írjon progeszteront, egyelőre időszakos a kis pecsét, derekam fáj inkább. Örülök, hogy vannak pozitív sztorik, reménykedek én is. 😘

A fiam elsőre jött, most ez a hatodik próbálkozós hónap.

2023. jún. 25. 08:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem negatív és pozitív történetem is van. Az egyiknél 5+4 hetesen kezdtem pecsételni, vérezgetni, mire orvoshoz jutottam, már nem találtak semmit. Kaptam progit, hátha csak fiatalabb, de csak arra volt jó, később kezdjek rendesen vérezni. Két nap múlva sem talàltak semmit uh-n, meg a vérvétel alapján is esett a hcg-m.


Következő alkalommal kerek öthetesen láttam egy rózsaszín foltot a vécépapíron, görcsölgettem is 10 percig. Akkor azt gondoltam, hogy kész, ennek is vége. De jobb híján mentem, csináltam a dolgomat tovább, nem láttam értelmét, hogy bármit csináljak. Aztán elmúlt a görcs, nem volt több rózsaszín folt, csak egy-két barna pár napig. 8+6 naposan mentem először dokihoz, és egy szép nagy embriót látott, aki azóta már 13 hetes.

Abban maradtunk, hogy valószínűleg növekedés vagy helyezkedés közben megpattinthatott egy eret, attól görcsölhettem, és abból jött az a kicsike vér, és azért jöttek barna foltocskàk napokig, mert nem űrült ki azonnal.

2023. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos rossz vége lett.

Egy nap késésnél teszteltem(biztos ovuval.) Nagyon halvány volt. 2 nap múlva szépen erősödött. 4+5-nél volt egy kis színes folyásom, másnap reggel már erősebb barnázás, de még mindig minimális. Akkor voltam ügyeleten. Azt mondta az orvos, ez semmi. 7mm felritkulást látott, illetve "petezsák lesz ez, nem teljesen szabályos, de azért jó." Írt fel progreszteront meg Rutascorbint. Én már sejtettem, hogy nem a progival lesz itt baj, mert előző nap mérettem és megfelelő volt, de persze szedtem. Semmit nem segített, inkább erősödött a barnázás, 5+0-nál már pirosas volt. 5+2-nél rendesen folyni kezdett a sötétbarna vér, akkor ürült ki😥Aznap még teszteltem, mert azt gondoltam, már rég elhalt, de nagyon erős pozitív volt. A doki már nem talált semmit. Abbahagytam a progit és pár nap múlva megjött.

Én mondjuk végig azt éreztem, az első barnázástól, hogy nem fog velem maradni, hiába biztatott a doki. Szerintem életképtelen volt, öreg vagyok már.☹️

2023. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ez történt veletek. Remélem, hogy azóta minden rendben, és sikerült.
2023. jún. 25. 11:41
 9/17 anonim ***** válasza:

#8! Nekem még elég friss. Azóta csak 2 próbálkozós hónap volt, de az elsőnél lekéstük az ovut. A mostaniban nagyon bízom, hátha🤞

#7

2023. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szorítok! Napközben nem volt semmi, a papíron sem. Pedig álló, talpalós munkám van. Bizakodó vagyok én is. Reggelre gondolom, hogy elképzelhető. Azért az a progeszteron nem árthat. Derekam fáj. Az elsőre nem fájt. 😅
2023. jún. 25. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!