Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik a menstruációm,...

11 napja késik a menstruációm, de negatív a teszt,lehetek várandós?

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem áprilisban sajnos műszeres befejezéssel. Májusban minden rendben volt meg is jött szépen,most viszont nem akar megjönni 11 napja,hiába tesztelek( bár az is igaz hogy délután csináltam őket) ,negatív az összes.Pénteken megyek nőgyógyászatra ellenőrzés céljából, ott esetleg megtudja állapítani?

2023. jún. 27. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

A negatív teszt azért elég egyértelmű...

Nekem késés előtti nap délután már szép pozitív volt, a te esetedben nem számít a napszak.

2023. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennek fényében akkor örülnék ha megjönne, illetve nem tudom hogy akkor miért vannak ugyanolyan tüneteim mint áprilisban a terhességnél például a hányinger, mellfeszülés,mellbimbó sötétülése..vilàgos bőröm van eléggé szembe tűnő
2023. jún. 27. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keresed a tüneteket már magadon...

Hormonális oka van, hogy nem jön meg, ugyanez okozhatja gyengén a vélt panaszaid is.

Valami egyszerűen most máshogy működik benned, megnyugszol, és meg fog jönni.

2023. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,lehet hogy csak annyira vágyom rá hogy bemeséltem magamnak.. pénteken úgy is megnéz a doki hátha okosabb leszek
2023. jún. 27. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ne őrülj meg a missed ab utan kerlek

Nekem is volt,en is ugyanigy jeleket kerestem magamon,aztan rajottem nagy hulyeseg.

Ha 11 napja kesik es a teszt negativ akkor nem vagy terhes.sajnos de ez van.

2023. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Ja csak meg annyithogy 11 nsp kesesnel teljesen mindegy,hogy delutan vagy akar este csinalod a teszteket...olyan pozitivnak kellene lennie mint a haz ha terhes lennel

5

2023. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!