Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól gondolom,hogy ez az egész...

Jól gondolom,hogy ez az egész csak időhúzás és valójában több gyereket már nem akar a párom?

Figyelt kérdés

Egy 2 éves közös gyerekünk már van.

Én szeretnék még egy második gyereket is.

Viszont azt érzem ha ésszel gobdolkodom hogy párom valójában már nem és az egész már csak időhúzás.

Amiből úgy gondolom hogy ő már nem akar:

(Bocsi elore is,gyorsan lepotyogom!)

*Ha meglatok a boltba egy pici ruhat rogton mutatom neki hogy mennyire aranyos dejo lenne

Rá se néz,ha megis akkor az arcara van irva mennyire erdekli

*Sose beszel arrol hogy tervbe lenne egy masodik gyerek az eletebe

* Minden mar nemhasznalt babacuccot el akar adni,persze azt mondja majd veszunk ha kell

* En imadtam a babakelengye cuccait a bababoltba osszeszedni,hazahozni,nezegetni,multkor seteltunk el egy bababolt elott es mondtam neki hogy olyan jo lenne ujra atelni,annyira jo volt a bababoltba nezelodni,vasarolgazni. Kerdeztem tole hogy o nem élné at ezt az erzest megegyszer?

Az volt a valasza hogy nem,tul sok penz ment el ott.

*Neha konkretan ra kezdezek szeretne e majd masik gyereket ,alataba az a valasza hogy persze majd valamikor de ne kerdezgessem mert eroltetve erzi es igy elmegy az egesztol a kedve is


Valahogy sose erzem azt hogy oszinten mondaná hogy szeretne masodikat. Azt erzem ez csak idohuzas mar csak :(


Szerintetek?


2023. jún. 28. 11:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem marha rossz a kommunikációtok.
2023. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Most még nem szeretne az biztos. Talán azért sem, mert mindig a gyerek körül forognak a gondolataid, miközben a párod elhanyagolva érzi magát...

Próbálj egy picit a kedvére tenni. Éljetek, mint férj és feleség. ;)

Aztán majd hátha több kedve lesz a babához is.

2023. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kommunikáljatok felnőttként,ezek a célozgatások,meg egymás mellett elbeszélések nem vezetnek sehova.
2023. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Oszinten meg kene ezt beszelni. Persze ugy nehez, ha o esetleg nem akarja, helyette nem beszelheted meg magaddal…

De ezek a celozgatasok a babas bizbaszokra…ot nem erdekli es kesz.


Az en ferjem sincs oda a vasarlasert amugyse, meg a babacuccok valogatasaert, ezeket mind en csinaltam terhesseg alatt,illetve azota is, de en meg elvezem.


Ettol fuggetlenul akart gyereket, terhesseg alatt is lelkes volt nagyon, pl vizsgalatokkor, mindenhova eljott, ahova csak tudott, nagyon varta o is a kisfiunkat. Es azota is toretlen a “szerelem” iranta, miota megszuletett.


De a ruhakat leszarja, azota is 🤣

2023. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Ferjem sem akart,ugyanugy viselkedett mint a te ferjed.aztan vagyni kezdett egy kisbaba utan.nem tudom mi hozta elo ezt nala.

A lányunk utan 8 evvel megszuletett a fiunk

2023. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez még nem jelenti biztosan azt. Az én kisfiam apját sose érdekelték a babaruhák, babacuccok. Már 3 éves a kisfiunk, most sem érdekli, hogy mi van rajta.
2023. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon úgy néz ki, nem akar több gyereket. Egyelőre. Szerintem ne erőltesd nála a baba dolgot, ha akar, úgyis szólni fog, ha nem, akkor ezt kell elfogadni.
2023. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Komoly házasság lehet, ha ezt vadidegenekkel kell megbeszélni. Egy gyerek is kár volt
2023. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Az én férjem mosolyog rám, amikor viszem a cuki babaruhát, hogy ugye milyen aranyos, de látom, hogy igazából nem érdekli. :) Neki az összes készülődés, shoppingolás, ruha hajtogatás, szoba festés csak nyűg volt. Magától eszébe nem jutott volna pihenőszéket venni, én meg elköltöttem arra is egy csomó pénzt, mert hát azt muszáj. Végül csak abban aludt el az elején, úgyhogy utólag örült ő is, hogy megvettük. Szóval ő nem volt annyira oda a babás cuccokért. De ettől függetlenül imádja a lányunk, nagyon jó apuka, és tudom, hogy most a fiunk is várja. Ha elmegyünk egy lego bolt mellett, akkor úgy kell kihúzni fél óra után, mert mindent meg akar venni a 32 hetes magzat fiunknak. A srácok csak máshogy várják a babát.
2023. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Az én férjem magától is mutatja a cuki babaruhákat a boltban hogy de édes, mégse akar gyereket :D (Már van egy fiunk, én szeretnék neki tesót, ő azt mondja egyenlőre nem) Szóval ne ebből indulj ki hogy mire mit reagál, mert náluk az semmit nem jelent :D
2023. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!