Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 nap után teszt megnyugodhatok?

19 nap után teszt megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Igyis rendszertelen menstruaciom Pcos miatt. Volt egy egyejszakas kalandom 19 napja. Reggel teszteltem negatívat bízhatok benne? Cicim fájdogál. Azt olvastam valakinek egyáltalán nem mutatja ki a teszt.
2023. jún. 29. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON ritka, hogy ne mutassa ki, nyugodtan bízhatsz ebben a tesztben.
2023. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 babyboom567 ***** válasza:
100%
hát pedig pont a rendszertelen ciklus miatt nem bízhatsz benne.19 napra akkor lenne biztos, ha az a peteérés napja lett volna.Az aktus ideje csak hozzávetőlegesen számít,hisz a spermium 5 napig is életképes.Azért tesztelj még egy hét múlva, az már biztos lesz(ha közbe nem volt több védekezés nélküli szex)
2023. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 nap amúgy 100%...mert ovu után 14 nappal minden teszt pozi lesz, és számold hozzá, hogy akár 5 napig is életben maradnak a spermiumok.
2023. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babyboom567 ***** válasza:
Tűpontos menszesznél a nemvárt napján még negatív volt a tesztem.2 nap múlva lett pozitív.
2023. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 valakivagyvalami ***** válasza:

Kedves “babyboom567”!

Erős túlzás,hogy 5 napig is életképes a spermium. 2 maximum 3 napig.

A kérdezőnek azt javasolnám hogy néhány nap múlva ismételje meg a tesztet a biztonság kedvéért. Biztos ami biztos alapon.

2023. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!