Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek úgy terhes, hogy a...

Lehetek úgy terhes, hogy a wc-ből pisilés közben felcsapódik a sperma?

Figyelt kérdés

Az éjszaka a szüleim valószínűleg szexeltek. Reggel amikor elmentem pisilni megcsapott egy fura szag, meg láttam, hogy a wcben a víz opálos. Korán volt még, akkor keltem és fel sem fogtam, csak amikor már végeztem a pisiléssel.

Fiatal lány vagyok, szűz, nem igazán értek az ilyen dolgokhoz, nem használok semmilyen fogamzásgátló módszert. Viszont tegnap délután maszturbáltam. Mennyi ideig élnek a petesejtek és a spermák?

Lehetséges, hogy apám wcből felcsapódó spermájától esek teherbe? Bizar a sztori, kicsit bepánikoltam.

Köszönöm



2023. júl. 3. 08:48
1 2 3
 11/24 NTBS ***** válasza:
69%
Nem vagy terhes.
2023. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kitört a nyári szünet!
2023. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Viszont tegnap délután maszturbáltam. Mennyi ideig élnek a petesejtek


Aztakva.

2023. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy komplett.Azt sem tudom hogy ilyesmi hogy jutott eszedbe.Egy tanács, maradj szűz ne szexelj, mert az első szex után jössz majd ide sírni hogy gumival szexeltetek de nem ment el benned és tuti h terhes vagy.
2023. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés komoly, akkor lehet szüleidnek nem csak tegnap nem kellett volna szexelnie :)
2023. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

Ne bantsatok mar ...szerintem van vagy 12 eves,es nincs tisztaban semmivel sem..

Csibém,szolj anyukadnak vilagositson fel mert ez igy nem allapot.

2023. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Végülis lehet, hogy a kérdező rátapintott a lényegre, és ezért van nyilvános helyen külön férfi és női mosdó.

Képzeld el, ha nem lenne, tele lennének a szülészetek olyanokkal, akik sosem látták a gyerekük apját. Mert otthon még csak-csak sejthető, valószínű apukád vagy tesód, esetleg egy ismerős, aki vendégségbe jött...

2023. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

17😂😂😂😂😂


Egy ismerősöm nemrég szült, nem hasonlít a gyerek az apjára.

És tudod mi az érdekes? 9 hónappal szülés előtt strandon járt 🤔

Valószínű a 95 éves Józsi bácsi a gyerek apja, mert arra nagyon hasonlít. Menjünk sztrájkolni, külön medencét a nőknek és férfiaknak!4!4!!!444

2023. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára olyan, mint anno a Bravo magazinban a "Szerelem, szex, gyengédség" rovat 😀
2023. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Vizuális típus vagyok vesztemre, ezt látni a lelki szemeim előtt......
2023. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!