Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a ciklus...

Lehetek terhes ha a ciklus közepe után voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 napos a ciklusom és tegnap a 13.napon voltunk együtt védekezés nélkül, a párom belém is élvezett. Szerintetek mennyi az esélye hogy teherbe essek így?

2023. júl. 5. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

50%

De pont jókor talált telibe egy terhességhez!

2023. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond, mivel már lassan szeretnénk babát, úgyhogy örülnénk is neki :) tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy kinek mikor sikerült a baba
2023. júl. 5. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz.


Nekem akkor sikerült az első amikor már bármelyik pillanatban megjöhetett volna (escapellét is vettem bel

2023. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerencséseknek sikerül attól függ te mi vagy 😒
2023. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 24 napos ciklussal 10 napos a luteális fázisom, szóval én simán lehetnék terhes úgy :-) De a teljesen normális luteális fázis 14 napos, ha jól tudom, szóval úgy nem lehetnél terhes.
2023. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon megszokott, hogy nemvárt előtt pár nappal tippelteti meg 'mindenki' hogy lesz-e baba (de legalább ők egy halovány tesztet villantanak).. Egy nappal szex után honnan kellene tudnunk, hogy terhes leszel-e?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, ha együtt voltál a pároddal - pláne védekezés nélkül -, akkor lehetsz terhes! Sőt mi több, más gyerekek is így 'készültek' ;)

2023. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem az volt a kérdés, hogy na vajon terhes vagyok-e, hanem tapasztalatokra, konkrét esetekre voltam kiváncsi és az esélyére, hogy összejöhet-e így.

2023. júl. 5. 23:31
 8/11 anonim ***** válasza:

De tényleg nem értem, ciklus közepén voltatok együtt, védekezés nélkül - mások így esnek teherbe, ez a módja. Esetleg a hőgörbe és az ovulációs teszt tud még segíteni pontosítani. Ilyened van esetleg? Ezek hiányában ennél pontosabbak nem nagyon tudtok lenni. Szurkolok nektek!


#6

2023. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem zavaros volt mindig is a ciklusom, így csak évente kb. 3x tudtam mikor ovulálok, mert évi 3x volt jele, enyhe rózsaszínes folyásként. Mikor teherbe estem előtte hónapokig 40 napos ciklusom volt, áprilisban pedig a 14. napon volt pecsételésem, akkor aznap együtt voltunk a férjemmel, majd másnap reggel is. Az eredmény most itt van a pocakomban, már belépve a 2.trimeszterbe. :)


Szóval a középidő nem mindenkinek jelent egyet a tényleges ovuláció időpontjával, lehet teljesen máskor van tüszőrepedésed. Bár egy évek óta tűpontos ciklusnál azért nehéz mellélőni.

2023. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek akkor érdemes lenne tudni hogy mikor ovulálsz.Bár félidőnél voltatok együtt, bennevan a pakliban.24 napos ciklus? Biztos hogy jól számolod? Vagyis menstruáció első napja a ciklus első napja.
2023. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!