Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan aki tutira...

Van koztetek olyan aki tutira menzesz alatt, ill. annak elmulasa napjan (netan pont masnap) esett teherbe?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyenkor is lehetseges a teherbeeses, korai/spontan peteeres miatt, csak kivancsi vagyok itt van-e olyan.
2010. okt. 13. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm a menzesz elmúlása napján esett teherbe, így védekeztek...
2010. okt. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Belement a srac, vagy megszakitasos modszert hasznaltak?
2010. okt. 14. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Én! 6. napon. De már kezdem érteni hogyan lehet. Mióta hőmérőzök észrevettem van olyan hónap, amikor nincs peteérésem. Megjön rendesen és a következő ciklusban sokkal hamarabb van. Nyáron is volt ilyen a 8. napon volt ovum, és 22 napra megjött.
2010. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Belement.
2010. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Az en parom es bennem ment el es a menzesz elmulasanak napjan, ami az 5. nap volt. Ez minden ciklusban mas, mar volt olyan is, hogy 8-9nap utan mult el teljesen, mert az utolso kb. 3 nap rozsaszines/barnas folyas volt es rettento nehezen mult el. Most kivetelesen mar az 5.napra elmult, aznap mar epp hogy volt egy kis "folyas" ,delutanra mar semmi. Ma vagyok a 12.napon. Elozo ciklusban ilyenkor mar javaban volt ez a nyulos peteeressel jaro nyak es 5-7napig tartott, jo sokaig. Ebben a honapban ilyen nem volt, viszont a 6.napon (tehat egyuttlet utani napon) nagyon fajt a petefeszkem, de csak a baloldalon. Mar teljesen azt hittem, hogy peteeres, mert akkor szokott ugy fajni pont. Azota nem volt semmi, csak nemi kremes folyas meg ma hajnalban menzis erzes. Pedig nekem mindig ilyenkor kozepidoben szokott lenni peteeres, leghamarabb 10. napon, legkesobb 14.napon. Szoval furcsa, hogy most nincs ilyen. Ciklusom eleg szabalyos, 25-29nap koruli. Utolso menzesz okt. 5-en jott meg 27 napra, elotte 29napra, azelott vmi miatt 24 napra, de elotte vegig 25,26-27 napra.
2010. okt. 17. 20:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok! 5. ciklusnapon voltunk egyutt, bennem ment el, masnap fajt a bal oldali petefeszkem. Ez is azt igazolja, h. en valoban megerzem, mikor van peteeresem, es lam, rendszeres ciklusnal is elofordulhat siman, hogy nem kozepidoben van a peteeres.
2010. okt. 27. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
huhh..nekem is ugyanilyen volt most a ciklusom, a 8-9 nap helyett négy..szerinted teszteljek?
2010. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En teherbe estem, ugyhogy szerintem tesztelj, ha tudod, esetleg teherbe eshettel. Az en parom a ciklus 5. napjan ment el bennem, es valoszinuleg a szex miatt masnap volt peteeresem, pedig tobbnyire nekem is kozepidoben szokott lenni.


Mondjuk elveteltem ,mert megjott es az orvos is alatamaszotta a korai vetelest, de ez mar mas teszta, nem azert veteltem el, mert koran fogant.

2010. nov. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!