Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja szurkál a hasam , hol...

4 napja szurkál a hasam , hol a köldökömnél , hol a petefészkemnél , Elevitet szedek 2 hete , mert babát tervezünk a párommal. Ez lesz a 3. Hónap próbálkozásunk. Szédülök sokszor viszont ez korai tünet. Lehet hogy kismama leszek , vagyok?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és nagyon várjuk a babánkat már!! 03.- án kellene megjönnie.

2023. júl. 18. 10:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Beágyazódási tüneteket mondtam , az nem egy és ugyanaz a terhességi tünettel!


Mégis azt szavaztatod meg, hgy egy csak beágyazódás vagy terhesség...

2023. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vannak tünetei nagyon okos !!!
2023. júl. 18. 12:31
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhesség miatt lenne az azt jelenti, hogy a hcg termelődik vagyis tesztet tudsz készíteni, és pozitívnak kellene lennie.

Viszont ezt erősen kétlem, tekintve, hogy 2 hét van a menzeszig még. Csak nagyon szeretnél babát és az ovu tüneteket hiszed terhességnek

2023. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12# ???
2023. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát pedig a kérdésedben az a kérdés hogy kismama vagyok e / leszek.Így a 7es kommented után kedves kérdező. Hát akkor még várhatod ha ennyivel sem vagy tisztában.Beágyazódás és Ovuláció nem egy és ugyanaz. Nyilván most ovulálsz vagy fogsz ovulálni.Ha 16 nap mulva kell h megjöjjön.Beágyazódást meg nemis érezni.Beágyazódni ovuláció után minimum a 8-9 naptól kezdődik.Jesszusom.Olvass utána a dolgoknak.28 éves vagyok és babát várok, az alapokat tudtam.
2023. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
12 kérdező.Milyen tünetek ? amit leírtál ezek nem terhes tünetek, legalábbis nem ilyenkor.2 héttel a menszid elött.Csinálj egy tesztet akkor ha itt mindenki hülye te meg okos.Nem is értem a kérdést.
2023. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%

16 nappal a menstruáció előtt még peteérés sincs, nem hogy beágyazódás. Legfeljebb most készül fel a tested az ovulációra, még érleli a tüszőt csak, és a kövi 48 órában lökődik ki, vagy esetleg épp most történik, de a lényeg, hogy a hímivarsejt még nem is találkozott a petesejteddel?

De ha találkozott is volna, kb 5-6 napig csak lebeg a megtermékenyített petesejt a petevezétekdben aztán a méhedben, és majd csak akkor kezdi el beásni magát.


Tehát esetedben még kb min 1,5 hét, mire érezheted a beágyazódást, de inkább 2. Majd úgy 2-4 nappal a nemvárt előtt talán. (Csomóan nem érzik.)

2023. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ezt a beágyazódás érzést is mindig azok érzik be, akik számítanak a terhességre, mert akkor minden beágyazódási érzés már..valahogy akik nem számítanak rá, sosem éreznek semmit...
2023. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
18# na ja...meg ők azok akik érzik szex közben, hogy na ez most más volt, most fogant meg a baba. Fingjuk nincs , hogy hol mikor mi történik.
2023. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!