Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacio teszt pozitiv?(kinek...

Ovulacio teszt pozitiv?(kinek volt tegnap pozi az ovuteszt) volnae kedvetek napi szinten megosztani hogy mit éreztem aznap. És hogy a nemvàrt napjáig ?hogy alakulunk?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 09:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nekem volnae kedvem megosztani napi szinten hogy mit éreztél aznap.

2023. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Szia köszi :) ennek örülök. Regota probalkoztok babàval? Mi mar töb mint egy éve
2023. júl. 20. 10:25
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tegnap volt +. Hosszú évek óta először erősebb volt a teszt, mint a kontroll. Eddig mindig halványabb volt egy kicsit, szóval hivatalosan nem is volt +, de én annak vettem és ovum is volt általában.

Örültem, hogy most ilyen erős, de azért túl nagy következtetést nem vonok le, mert semmit nem jelent. Még csak nem is az ovut jelzi, csak az LH csúcsot.

3 hónapja volt vetélésem, ő 5próbálkozasból jött össze. Most újra reménykedem, de nem tudom leírni, mit érzek, mert nem fogom elemezgetni magam. Elég volt a csalódásokból. A vetélés óta úgyis minden máshogy van, szóval megtanultam, hogy nincs "jel". Azt veszem első jelnek, ha nem jön meg.

2023. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom . :( 5 honapja hasznàlok ovu tesztet. Es eniis most vettem elöször észre azt hogy ez az igazi erős csík aminek lennie kell.
2023. júl. 20. 11:28
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tegnap volt +, és én is pár hónapja vetéltem el, úgyhogy nagyon átérzem a 3. válaszoló mondatait. Sok sikert nektek :) Szorítsunk egymásnak!
2023. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

#4! Nem "kell" feltétlenül erősnek lennie. Nekem még halványabb is volt, mint szokott, amikor terhes lettem. Akkor is lehet ovud, ha sose pozitív, csak akkor neked érzékenyebb teszt mutatná. Én azért nem váltok, mert 20-ast használok és abból egyértelmű, hogy nálam melyik számít pozinak, mert másnap jóval halványabb lesz. A 10-es viszont sokkal érzékenyebb és ott valószínűleg több napig is pozi lenne és nem tudnám, melyik volt a csúcs.

(Egyébként ma ovus fájdalmam van, szóval remélem, van is ovum, nem csak a teszt volt erős, de ezzel be is fejeztem a figyelgetést.)

Remélem, majd a hcg teszt is + lesz mindkettőnknek🤞

#3

2023. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

#5! Üdv a klubban! Akkor javítok, mostmár hármunknak drukkolok😁

#3

2023. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
57%
Nem világos a kérdés. Ovuláció és menzesz között ha sikerült a baba ha nem nem érzel semmit.Megsem éreztem a beágyazódást.Csak nemvárt napján ott volt a két csík.Eleinte kerestem magamon a tüneteket mikor elkezdtünk próbálkozni, jaj fáj a hasam alja, a petevezetékem körül éreztem fájdalmat..Mégse volt akkor baba.Ne keressetek felesleges " tüneteket" nincs tünete 80%ban amikor megfogan :) Sok sikert nektek de ne keressetek tüneteket magatokon, befogjátok képzelni és bármi fáj hason alul arra fogjátok majd h ez sikerült és menzeszkor meg jön a csalódás.
2023. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as hozzà szolo. Picit pontositok neked. Tegnap teszteltünk pozitiv ovulacios tesztel. Tehat inentől eggyütt vàrjuk a kis babàt :) ha szeretnel maradni es hozzá szolni,szivesen látunk
2023. júl. 20. 21:33
 10/42 anonim ***** válasza:

8as vagyok.9es vagyis kérdező.Már várom a babám 13 hetes vagyok :).¤Csak a kérdésedben hogy mit èreztek a nemvárt napjáig.Őszintén semmit nem kell érezni, legalábbis nem hasfájást meg egyéb " tüneteket" beágyazódik úgy hogy észre sem veszitek.Csak már előre látom h naponta fognak írni h fáj a hasam, hányingerem van dpo5-ön holott még besem ágyazódott.Ennyi.

Felesleges tüneteket keresni,bebeszélni.Kitartást nektek :) Ne stresszeljetek erre rá mindössze ennyi

2023. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!