KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » Szerintetek lehet terhes ugy...

Szerintetek lehet terhes ugy hogy 3 negativ terhessegi tesztet csinaltam?😂 A cikkusom 41. Napjan jarok,ovszerrek vedekezunk a parommal Munkahelyet valtottam,eleg stresszes vagyok amiatt kesik ennyit vagy lehet,hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Arra is gondoltam hogy a teszt nem mutatja ki😂😂

(Xepil teszt)


2023. jĂșl. 29. 10:22
 1/10 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
Haha nagyon vicces
2023. jĂșl. 29. 10:42
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Sajat nyomoromon csak nevetni tudok de sajnalom ha neked emiatt rossz lett a kedved😉
2023. jĂșl. 29. 10:49
 3/10 anonim ***** vĂĄlasza:
94%
Szerintem a stressz kavart csak be
2023. jĂșl. 29. 11:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/10 anonim ***** vĂĄlasza:
89%

Vegyél egy måsfajta tesztet, vagy kérj egy vérvételt.

Ennyi idƑ utĂĄn nem esĂ©lyes, hogy ne mutatna a teszt, ha terhes lennĂ©l, de ennyi kĂ©sĂ©s se igazĂĄn normĂĄlis mĂ©g akkor se, ha stresszelsz

2023. jĂșl. 29. 11:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Altalaban nyaron 32 napra szokott megjonni de volt mar,hogy 39 volt lehet az idovaltozas miatt ilyen a ciklusom?
2023. jĂșl. 29. 11:49
 6/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Lehet a stressztƑl, meg lehet kimarad egy ciklusod (elƑfordul nĂ©ha) ha nem vĂĄlik rendszeressĂ© akkor nem gĂĄz.EttƑl fĂŒggetlenĂŒl ha nem jön meg 60 nap alatt akkor Ă©n elmennĂ©k orvoshoz.

Van olyan, hogy valakinek nem mutatja ki a teszt, egy vĂ©rvĂ©telt megĂ©r (de ez amĂșgy baromi ritka)

2023. jĂșl. 29. 12:51
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/10 anonim ***** vĂĄlasza:
VegyĂ©l otthonra egy terhessĂ©gi vĂ©rtesztet. Az kimutatja akkor is, ha a vizelet nem vĂĄlasztja ki a Hcg hormont. A vĂ©rben nem higul fel a hcg bĂĄrmennyit iszol. 5500ft körĂŒl van, szerintem ilyen esetben megĂ©ri, mert Ășgyis vennĂ©l mĂ©g pĂĄr tesztet. :)
2023. aug. 1. 07:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Nekem stressztƑl 1 hĂłnapig kimarad. Amikor Ășj munkakört kaptam akkor Ă©s nagyon idegeskedtem akkor volt ilyen. UtĂĄna minden helyre ĂĄllt, ahogy megnyugodtam.
2023. aug. 1. 14:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/10 anonim ***** vĂĄlasza:
nem lehet hogy PCO-d van?
2023. aug. 1. 15:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/10 anonim ***** vĂĄlasza:

A 41. napon mår ki kellene mutatnia, ha terhes lennél.

Én nagyon nehezen estem teherbe PCOS miatt leginkĂĄbb Ă©s elĂ©g hosszĂș ciklusaim voltak. A 42.napon pozitĂ­v tesztem volt. NyilvĂĄn elƑtte nap is az lehetett volna, csak nem teszteltem.

2023. aug. 1. 23:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!