Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem csinálnál tesztet, mert...

Nem csinálnál tesztet, mert teljesen biztosan lehetetlen, igaz?

Figyelt kérdés

Minden hónapban megjön, viszont jópár napja teljesen olyan érzés van a hasamban, mint amikor a babáim mozogtak. Az ég világon semmi tünetem nem volt a terhességeim alatt, csak nem jött meg, viszont lehet hallani rémtörténeteket is, így kicsit elbizonytalanodtam...

Nincs semmi értelme tesztet csinálni, igaz? (most is megvan)

(van rajtam +15-20kg, ha találkoznánk előbb gondolnád, hogy terhes vagyok (olyan 7 hónap körül), mint hogy nem)


(nekem is van rémtörténetem, az elsőm escapelle baba)


2023. aug. 1. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Ha félnék és szexuálisan aktív lennék, tesztelnék akkor is, ha kb. lehetetlen, hogy terhes vagyok. Egy olcsó teszt 300 forint a drogériában, nekem ennyit megér a nyugalmam. És sokkal hatékonyabb, mint a gyakoris “úgysem vagy terhes” kommenteket olvasni.
2023. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csinálnèk egy tesztet feleslegesen, mint hogy kérdést irjak ki erről.
2023. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!