Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes attol. hogy...

Lehetek terhes attol. hogy menzis érzéseket érzek? Annyira kivagyok mindig ugy érzem, hogy megjön.

Figyelt kérdés
annyira rossz előző honapban clostit szedtem és most magátol volt pém. szoval most nemtudom hogy öszejött e. ez 31 napom ha van pém akkor 30 napra megszokott jönni .18 napomon volt pém.
2008. dec. 31. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, még sokáig, hetekig érezni fogod a mindjárt megjön a mensim érzést. :)
2008. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen de miért nem hamarabb,vagy később érzem ezt az érzést miért pont akkor emikor megkéne jönnie?ezért nemgondolom hogy terhes vagyok. tökre elvagyok keseredve!
2008. dec. 31. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ne parázz már! Ott az a baba szerintem. Nekem is akkor tutira fájt, amikor meg kellett volna jönnie, de nem jött meg. Minden egyes nap azt hittem a végén már, hogy na ma jön meg, ma jön meg, aztán nem történt semmi. Mellé minden nap még egy-egy csepp vér is társult, hogy végképp elbizonytalanítson, de aztán egyszer csak elegem lett a várakozásból és csináltam egy tesztet, amit egyébként most már te is megtehetsz, mert az elmaradt menzesz napja után már lehet tesztelni. Nekem pozitívat mutatott immáron 7 hónapja.

Szóval a lényeg, hogy akár akkor fáj, amikor a menzesz napja van, akár utána, és nincs vérzés, ez igenis, nagyon is reménykeltő. :)

2008. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem (utólag kiderült) 4-6 hetesen olyan görcseim voltak, hogy a földön fetrengtem, nem mertünk sehová kimozdulni, nehogy a boltban vagy az autóban jöjjön rám. Ez lehet a terhesség jele, az én orvosom azt mondta, hogy a sárgatest hormon okozza. Csinálj tesztet, hátha már kimutatja. Ha negatív, akkor se ess kétségbe, mert a pozitív az szinte 100% biztos, de a negatív pár nap elteltével még lehet pozitív.
2009. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!