Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után pontosan 2 héttel...

Aktus után pontosan 2 héttel elvégzett terhességi teszt pontos eredményt mutat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Igen . Nyugi nem terhes a barátnőd
2023. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Akkor kell tesztelni ha már késik a menstruáció. Ha például neked 32 napos ciklusod van és szexeltek mondjuk az 5. napon akkor rá 2 hétre (a 19. napon) még nem lesz pozitív a teszt. Hiszen lehet hogy csak a 10. napon történt a megtermékenyítés.
2023. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi szexeltünk 18.án és úgy volt hogy 27.én jön meg de helyette 21.én jött meg, sokkal korábban, az eleje és vége barnás volt de vér volt egész végig, és utána elsején teszteltünk két héttel késöbb, mind a 2 fajta tszt negatív lett, akkor ez most pontos vagy mem? Terhes e vagy nem?
2023. aug. 4. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd ha még kettőt csináltok 2-2 nap különbséggel akkor lesz biztos .

14. napon a pozitív számít, a negatív még nem.

(De nagyon azért nem kell izgulni, valószínűleg azok is negatívok lesznek.)

2023. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De most komolyan nézegetted neki,hogy milyen színű a vér a betéten?

Szerintem várjatok még és csinaljatok meg tesztet később.

2023. aug. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!