Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes lehetek Nőgyo...

4 hetes terhes lehetek Nőgyogyász majd 24.én fogad De pisilés úton elég sok fér jön pár napja , volt hogy csak nagyon sötét barna valami,ha ma le mennék az ügyeletre esetleg meg is ultrahangoznának is ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 6. 11:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most mire vagy konkrétan kíváncsi?

Vérzel, igaz? Az akár lehet vetélés is. Na mármost, senki nem mondta hogy elvetéltél, hanem lehet hogy el fogsz, nem tudjuk. Terhesség alatt nem normális a vérzés. Másrészt meg nyilván nem tudod hogy működik a hormonháztartásod terhesség esetén, ugyanis ha el is vetélsz, a hcg hormon akkor se ürül ki azonnal, lehet hogy még egy hét után is pozitívat mutatna a teszt.

Na mármost, az átlagos ember számára, az hogy neked fenyegető vetélés mellett az orgazmusod a legnagyobb problémád, maradjunk annyiban hogy érdekes.

Nem érdemes jézusomozni, mikor nyilvánvalóan a te tudásod hiányos a témában. Érthetően tedd fel a kérdést, amire választ szeretnél kapni.

Bemehetsz az ügyeletre, de nem fognak megultrahangozni. Max adnak progeszteront, de a terhességből semmi se látszana, azt se tudnák megmondani hogy honnan vérzel. Azt mondanák hogy várni kell, hogy elvetélsz-e vagy sem, 2 hét múlva kontroll.

2023. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Hú, b+. Van itt ész. Kémiai terhességed volt. A teszt mindaddig + lesz, amíg nem ürül ki a hcg. Én a 6. hétben vetéltem el és a vetélés napján volt a legerősebb a teszt. Még 3 nappal később is egyértelmű+ volt, utána már nem néztem, mivel tudtam, hogy már nem vagyok terhes.

Vígasztaljon, hogy mostmár jöhet az orgazmus. Juhú! Mondjuk menstruáció alatt szexelni nem a legegészségesebb és nem is valami guszta, de ahogy elnézem, téged ennél nagyobb problémák se zavarnak.

2023. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A kémia terhessegkor is pozi a teszt ..nem fogom elmagyarázni mi az a kémiai terhesség,olvass utána
2023. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy pozitív teszttel tudsz elvetélni, anélkül mégis hogyan? Akkor csak simán megjött volna. Úgy tudom vetélés után egy darabig még magas a hcg, az nem egyik pillanatról a másikra esik le.

Ultrahang ilyenkor nemsokat lát, de az biztos hogy pozitív teszt utáni vérzéssel nekem se az orgazmus lenne az első gondolatom...

Egyszer véreztem szextől, utána fél éjszaka sírtam, és aztán vagy 2 hónapig nem is szexeltünk, amíg azt nem mondták minden rendben. Mondjuk akkor már 12 vagy 13 hetes voltam.


Szerintem ha ez most nem sikerült, akkor te még ne akarj gyereket.

2023. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező , sajnos nagyon buta vagy, én a helyedben kicsit visszafognam magam.
2023. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!