Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek leghamarabb...

Mikor tesztelhetek leghamarabb hogy biztosra menjek a kapott eredménnyel?

Figyelt kérdés

Párommal menstruáció előtt közvetlen egy héttel voltunk együtt. Igen lehet mondani, hogy az már ovuláción túl van, de nem is első szempontunk a gyerekvállalás volt. Azóta eltelt egy hét (szombaton volt egy hete) és már 4 napja késik a menstruációm. Már akár most is tesztelhetnék, vagy várjam meg az aktus utáni 14 napot?

Túlságosan türelmetlen vagyok. Igaz, nem volt tervben a gyerekvállalás, de örülni fogunk annak is ha ez most összejött. :)

Köszi előre is a segítséget!



2023. aug. 8. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kesik akkor csinalhatsz tesztet

Ha negatív lesz és mégsem jön meg, csinálnék másikat akkor amikor letelik a 14 nap.

2023. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez sajnos nem jott ossze. Mivel a peted ami megerik kb 24 orat el ezert ketlem hogy baba lenne de szurkolok
2023. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Őszintén mondom, de eddig nem igazán figyeltem hogy mikor van ovulációm. Úgy tudtam, és tanultam mint bárki más, hogy a ciklus 14-16.-dik napján van peteérés. Így nem is gondoltam volna rá, hogy esetleg terhesség van a háttérben. Mindaddig míg egyik barátnőm közölte, hogy neki a ciklus 20. napja körül van mindig peteérése, s így nekem sem kizárt hogy később legyen. Illetve az is igaz, hogy nem késett még ennyit sosem a menstruációm. Átlagosan 2 nap volt a legtöbb amit késett, de 4-5 napot még sosem. Másra pedig nem igazán tudok gondolni, hogy mitől késhetne ha nem a terhesség végett
2023. aug. 8. 09:00
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem pont akkor volt peteérésem mikorra vártam hogy megjöjjön. Két hete teszteltem pozitívat! 😊

Szóval bármi megtörténhet. Drukkolok!

2023. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lévén hogy a spermiumok akár 5 napig is elvannak bent és 10, 11 dpotól lehet valami a teszten, még a 14 nap is kevés lehet, de 20 nap már tuti.
2023. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11. Dpo-n már pozitív volt.

A csalódás miatt érdemes várni, mert ha korán pozitív, attól még lehet sajnos kémiai terhesség.

De bevallom, én nem bírtam várni. :) Az a hónap nekünk minden mindegy alapon ment. 😅

2023. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gyors jelentkezek, hogy ma reggelre 5 napos késéssel viszont megjött :/

Egyelőre nem vérzek nagyon, csak alig egy kicsit, szóval most már valóban nem tudom mi történik. Hiszen annyi helyről hallani, hogy van egy kis vérzés beágyazódáskor, vagy van akiknek megjön 1-2 nap erejéig a legelején nagyon minimális kis vérzéssel. Azt viszont biztos, hogy nem fektetek bele sok reményt most már :(

2023. aug. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!