Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek a jelek...

Szerintetek ezek a jelek utalhatnak terhessegre?

Figyelt kérdés

Utoljára július 23-án jött meg a menstruációm, 26-27 napos a ciklusom, most csütörtök-pénteken kellene megjönnie. Az ovulációkor egyetlenegyszer voltunk együtt párommal, mert közbe jött ez+az, de amúgy szeretnénk már babát 1 éve, Én 22 vagyok. De úgy voltam vele úgy se leszek az, ha 1 évig nem sikerült, így el is mentem le tusoltam stb, majd rá 5 napra elég rosszul lettem, be lázasodtam, rázott a hideg majd melegem lett, fajt a fejem, közérzet rossz volt ez egésznap el tartott, másnapra semmi bajom nem volt. Majd szombat óta enyhén görcsölget a méhem mindennap. Tegnap reggel ébredés után a méhem elkezdett szurkálni, mintha kést forgattak volna benne kb 5 percig. De utána elmúlt, és azóta nem is szúrt. (Soha nem éreztem még ilyet) kiszamoltam, amióta együtt voltunk.. és ha sikeres volt akkor kb. Tegnap/ma kell legyen a beágyazódásnak. Lehetséges, hogy ez a szurkáló érzés annak a jele volt?

Illetve ami még furcsa, hogy ma egész nap, ébredés óta brutális rossz a közérzetem, szédülgetek,hányingerem van, egész nap csak feküdtem az ágyban. 2-3 nap van a menstruaciómig. Szerintetek? Nem csináltam meg tesztet.



2023. aug. 15. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért? Bővebben kifejetenéd kérlek.
2023. aug. 15. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert még nem késik a menstruációd. Csak az jel.
2023. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"elég rosszul lettem, be lázasodtam, rázott a hideg majd melegem lett, fajt a fejem, közérzet rossz volt ez egésznap el tartott, másnapra semmi bajom nem volt. "


És szerinted ebből melyik terhességi tünet? Ráadásul szex után 5 nappal...

Ami a friss "tüneteidet" illeti, tesztelj és kiderül. Függetlenül az egészségügyi panaszaidtól, még lehetsz terhes. Bár én azt a 3 napot már megvárnám.

2023. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a peteéréstől számított 5 napra még beágyazódás sincs, nemhogy tünetek. szimplán beteg voltál. Ha nem jön meg a mensi, az lesz a tünet. A szurka, meg fájás az premensi tünet is lehet.
2023. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!