Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihagytam a termékeny napokat?

Kihagytam a termékeny napokat?

Figyelt kérdés
Egy hét kihagyás után kedd este voltam együtt a párommal, majd csütörtökön nagy mennyiségű tojásfehérje nyákom volt. Előtte fehéres, bő váladékom volt pár napig. Ma már szárazságot tapasztalok. Szerintetek sikerült kihagyni a termékeny napokat vagy ha ma ismét együtt leszünk még van esély a babára? Túl nagy már az idő beli távolság a 2 együttlét és a peteérésem közt?

2023. aug. 18. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Még lehet rá esély!
2023. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a folyás becsaphat, nekem volt hogy ovu előtt 1héttel volt, lh tesztet haszn@lok
2023. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csajok...bocsi hogy ide irok...ma vagyok a 10.ciklusnapon 2napja múlt el a vérzésem... viszont tegnap és ma is szurkál a petefészkem olyan érdekesen...meg fájdogál is ..nem volt vad sex de volt tegnap...szerintetek lehet hogy ilyen korán lenne ovulácio??vagy valami hasonló? Köszönöm nincs ovu tesztem igy abszolút nem tudok miböl kiindulni..
2023. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!