Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Előző hónapban beteg voltam és szedtem antibiotikumot, ami miatt, tabi mellett egy héttel korábban megjött. Ott tartottam a 7 nap szünetet majd elkezdetem az új levelet. Ebben a hónapban nem maradt ki tabi, sőt néha esemény utan az előző levélről maradt szemeket is bevettem, nem szedtem semmi mást, nem volt hányas vagy hasmenés.

A 21 tabi után 2 nappal mindig időben megjött eddig, most viszont nem és félek h az előző hónapi kavar bezavart.

Ma reggel teszteltem és negatív lett.

Szerintetek lehetek terhes?



2023. szept. 14. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy köztes vérzés van, tilos máshogy szedni a fogamzásgátló tablettát! A 7 napos szünetet pedig akkor kellett volna megtartani, amikor egyébként is kellett volna! Néha vettél be plusz szemeket?! Ne szórakozz már! Összevissza szeded! A szervezeted teljesen tropára fog menni. Ez nem cukorka! 21 nap tabletta, 7 nap szünet. Így kellene szedni MINDIG. Nem összevissza. Itt most jelenleg a terhesség a legkisebb probléma, ami fennállhat.
2023. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ez komoly?

Levél közepén abbahagytad,majd a következő levéllel random beszedted a megmaradtat? Akar egy nap 2 bogyót is?

Te normalis vagy?


Én örülnék, ha "csak" terhes lennék ez után, és nem egy életre szóló hormonzavart kapnék.


Ez bakker nem C vitamin. Nem véletlen van leírva, hogyan kell szedni.


Csak gratulalni tudok, hogy kb semmi eszed nincs

2023. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ennyitől nem lesz életre szóló hormonzavarod ne aggódj. Most max egy kicsit megkeverte a ciklusodat de innentől kezdve a betegtájékoztató szerint szedjed.
2023. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát most visítva röhögtem, kerdező, köszi!😅
2023. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy jutott eszedbe ilyen, hogy előbb abbahagyod és random bekapkodsz 2 szemet?
2023. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!