Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek várandós? Többi lent

Lehetek várandós? Többi lent

Figyelt kérdés
Regota próbálkozunk a babával, tobb mint 1 evig nem jott ossze, fiatalok, es egészségesek vagyunk. Eldöntöttük, hogy nem gorcsolunk ra, es nem fog minden együttlét arrol szolni, hogy akkor most hatha… tehat nem minden alkalommal élvezett el bennem a férjem. Igazabol lassan masfel honapja nem ert veget ugy egyuttlet, hogy abbol gyermek lehetne, viszont kb 1 honapja miutan elelvezett nem lankadt le, es igy “ujra” behelyezte. Lehetseges lenne igy teherbe esni? Nem sok esélyét latom, de 7 napja kesik az amugy is rendszertelen menstruaciom, es enyhe hányingert is tapasztalok a nap tobb szakaszában par napja. Hetvegen veszek tesztet a kérdéseket megelőzve, ne szedjetek szet kerlek, tudom az lenne a legegyszerűbb ha most elmennek, es tesztelnek egyet, es nem itt kerdezgetnek. Nem is ertem miert nem megyek, talan egy picit megijedtem. Koszonom a segitseget elore is..

2023. szept. 21. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Lehetséges igen, de jóval kisebb az esélye, mint élesben. Az is lényeges,hogy mikor ovuláltál. Ajánlok egy tesztet 😏
2023. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs varázsgömböm, ne haragudj....


Ahogy a mehedbe se látok bele.

Vagy terhes vagy,vagy nem


Te írod, kb a teszt az egyedüli válasz. akkor?

2023. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért a nem görcsölünk rá, és a gyereket akarunk, de belém se élvez nem egy kategória.

Majd ha nem jön egy év múlva se, elmentek orvoshoz, azért ne felejtsétek el elmondani, hogy ja, amúgy nem szokott beléd ejakulálni, sok felesleges vizsgálattól kímélitek meg magatokat.

2023. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Masfel evig próbálkoztunk, minden egyes alkalommal belem élvezett, az őrület határán voltunk mind a ketten. Kivizsgaltattuk mar magunkat, sehol semmi gond. 3 honapja hogy nem gorcsolunk ra, ami azt jelenti, hogyha epp egy szájjal valo kielegitesre van szuksege, mert azt szeretne, akkor az van. Illetve beletartozik, hogy 2 hetet kiküldetésben votl, tehat nem is talalkoztunk. Ennyire hulyenek ne nezz kerlek
2023. szept. 21. 10:26
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Senki nem kíváncsi a szexuális szokásaitokra, bocsi...

Csak épp te írod le, nem szokott beléd elmenni.

Akkor miről beszélünk?! A terhességhez megsúgom, az kell.

Ha nem görcsölnél rá (még mindig), nem született volna meg ez a kérdés, hanem fogod a motyódat, elbattyogsz a patikába és veszel egy tesztet, ahelyett hogy itt jósoltatsz

2023. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Hét napja kesik és nem tesztel,helyette a gyakorin gyűjt tapasztalatokat...

A tapasztalat az,hogyha késik tesztelni kell...

2023. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Ennyire hulyenek ne nezz kerlek


Nem nagyon kell nézni, messziről látszik.

2023. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Mikor élesben próbálkoztatok használtál ovulàciós tesztet ? Rendszertelen menstruàciónál nem ártana.

Ha valaki babát szeretne értem én, hogy nem kell rágörcsölni, de ha el se megy benned abból nem igazán fog baba születni. Vegyél egy tesztet, lehetőség szerint egy érzékenyebbet (predictor early). Ha eddig nem tetted, akkor kezdj el következő ciklusban ovu tesztet használni. Aki babát szeretne, az mindent is megtesz annak érdekében, hogy legyen.

2023. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi amikor elengedtük a témát ugyanúgy védekezés nélkül együtt voltunk,csak nem figyeltem ovut, nem figyeltem magam,se hó végén,csak élveztük az életet és hogy nem kell legalább védekezni.:D
2023. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Tehát gyereket akar de nem élvez beléd..Abból lehetsz terhes.Egyébként a párom belémélvezett 6 hónapon át és nem estem teherbe de nyilván azért nem mert azt se tudtam mikor ovulálok.Mikor elkezdtem ovu tesztelni egyből összejött.Talán ez a gond nálatok hogy nem pont ovulációkor csináltátok az 1 év alatt ha egészségesek vagytok ( ezt orvos alátámasztja) akkor nincs elvileg semmi gond.Most hogy lazábbra vetted az oké.De beléd kellene hogy élvezzen attól h legyen baba.Nem nézlek hülyének az eddigi irományodból, csak szimplán buta vagy már bocsi
2023. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!